Zmiany w rezerwacjach

Zmieniamy się dla Państwa na lepsze!

Teraz mogą Państwo zgłosić rezerwację bezpośrednio w naszym kalendarzu on-line, dzięki czemu będą Państwo otrzymywać przypomnienia o zbliżającej się wizycie. W minionych miesiącach otrzymaliśmy wiele różnych opinii, sugestii oraz pytań dotyczących procesu rezerwacji, dlatego postanowiliśmy pójść w kierunku innego, mamy nadzieję lepszego i wygodniejszego rozwiązania. Kalendarz dostępny jest również w formie aplikacji mobilnej.

Szczegóły znajdą Państwo w sekcji rezerwacji on-line.

Jednocześnie informujemy, iż od 3 października 2018 możliwe jest dokonanie rezerwacji wyłącznie na masaże długości 60 i 120 min.  Masaże długości 30 i 90 min pozostają w cenniku, ale wyłącznie w ramach tworzenia pakietów 2 masaży o łącznej długości 120 minut (przykład: masaż tajski olejkami aromatycznymi 90 minut + masaż tajski stóp – refleksoterapia 30 minut).

Klientów posiadających zaproszenia na masaże 30 i 90 minut, uprzejmie prosimy o dokonywanie rezerwacji w kalendarzu on-line poprzez wybranie masażu 60 lub 120 minutowego i dopisanie w uwagach, że zaproszenie jest na krótszy masaż.

Klienci dotychczas korzystający z masaży 90 minutowych i posiadających nadal ważne karnety wartościowe, mogą korzystać z tej długości masażu aż do końca ważności karnetu lub do pełnego wykorzystania pozostałych środków na karnecie. Przy zakupie kolejnego karnetu obowiązują już wyłącznie długości 60 i 120 minut. Rezerwacji proszę dokonywać analogicznie, jak w przypadku w/w zaproszeń.

Share Button

Komentowanie jest wyłączone.