Rezerwacja

Masaż jeszcze dziś?

Pragną Państwo skorzystać z masażu w Thai Smile w ciągu najbliższych dni, w tym także dziś?
Prosimy o kontakt telefoniczny:

  • Poznań +48 727 905 296
  • Kraków +48 531 905 965

W przypadku rezerwacji masażu w terminie późniejszym, rezerwacji kilku masaży lub w sytuacji braku możliwości rozmowy telefonicznej prosimy o skorzystanie z niżej podanego formularza rezerwacji.

Jeżeli zamierzają Państwo skorzystać z otrzymanego zaproszenia, bonu wartościowego lub kuponu rabatowego, konieczne będzie podanie jego kodu zabezpieczającego lub numeru seryjnego wraz z danymi, na które została utworzona rezerwacja, poprzez wysłanie wiadomości SMS na wyżej wskazany numer komórkowy lub wypełniając poniższy formularz.

Prosimy o zapoznanie się z zasadami rezerwacji usług w salonie Thai Smile.

 

Formularz rezerwacji

Formularz obejmuje rezerwacje dla 1-2 osób, w przypadku większej ilości osób, prosimy informacje o ich masażach wpisać w polu Uwagi.

Miasto
Termin rok - miesiąc - dzień
Gdzina Dotyczy rezerwacji masaży 60 i 120 minut. Godziny dla masaży długości 90 minut ustalane są indywidualnie.
Rezerwacja dla jednej osoby
Rezerwacja dla drugiej osoby
Imię
Nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Forma płatności
Nazwa i numer bonu
Zniżka firmowa
Uwagi
Tak, zapoznałem się z zasadami rezerwacji i akceptuję je.
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Thai Smile - Salon Masażu Tajskiego właściciela serwisu http://thai-smile.pl/ do celów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. z 2002 r. Dz. U. Nr 101, poz. 926, ze zm.). Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych i informacji handlowych z Thai Smile - Salon Masażu Tajskiego w rozumieniu Ustawy z dnia 18.07.2002 roku, o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144 poz. 1204 z 2002 roku)


Share Button

Comments are closed