Rezerwacja

REZERWACJA MASAŻU

Zanim dokonają Państwo rezerwacji masażu w Thai Smile, prosimy o dokładne zapoznanie się:

Odnośnik do kalendarza online znajdą Państwo poniżej. Zgłoszenie rezerwacji można dokonać poprzez przeglądarkę stron internetowych lub korzystając z bezpłatnej aplikacji w telefonie.

W celu zgłoszenia rezerwacji należy założyć konto wyłącznie na swoje dane. Rezerwację dla osoby towarzyszącej, należy najpierw wybrać termin dla siebie, a potem dla drugiej. Próbując dokonać rezerwacji na dwa masaże system traktuje to jako dwa masaże dla jednej osoby.

Planując rezerwację dla osoby trzeciej w ramach prezentu, również należy założyć konto na swoje dane, a informacje o osobie masowanej podać w dalszej części rezerwacji.

Proszę wybrać rodzaj masażu, termin oraz godzinę. W kalendarzu można wybrać dowolną godzinę, jednakże informujemy, że standardowo rezerwacje na masaże długości 60 i 120 minut przyjmujemy o następujących godzinach: 12:00, 13:15, 14:30, 15:45, 17:00, 18:15, 19:30 oraz 20:45.

Następnie pojawi się potwierdzenie Państwa danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne w celu przyjęcia rezerwacji i wykonania usługi w naszych salonach. Rezerwacje nieposiadające pełnych danych lub noszących znamiona wykorzystania cudzych danych zostaną przez nas odrzucone.

W oknie “WPISZ SWOJE ŻYCZENIA” należy podać wszelkie wymagania co do masażu, a także chęć skorzystania z obecnie trwającej promocji, numer otrzymanego zaproszenia, numer kuponu zniżkowego, zakupionego karnetu czy opłacenia rezerwacji dla osoby trzeciej w ramach prezentu. Jeżeli w trakcie dokonywania płatności okażą Państwo niezgłoszone wcześniej zaproszenie / karnet / kupon / inny bon wartościowy, pracownik recepcji ma prawo odmowy przyjęcia go do realizacji.

Pole “kupon promocyjny” dotyczy kuponów przyznanych przez stronę www.lavito.pl. Nie dotyczy wyżej wymienionych voucherów akceptowanych w Thai Smile.

W kolejnym kroku pojawi się podsumowanie, a na podane dane kontaktowe zostanie przesłana wiadomość ze szczegółami wysłanego zgłoszenia rezerwacji (która musi zostać potwierdzona przez Thai Smile) oraz przypomnienia dotyczące planowanej wizyty itp.

Rezerwacja uznawana jest za przyjętą po jej potwierdzeniu przez pracownika recepcji w formie sms i/lub mailowo. W przypadku braku miejsc w danym dniu lub korekty godziny, będziemy kontaktować się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

W potwierdzeniu przyjętej rezerwacji otrzymacie Państwo informację na temat łącznej kwoty płatności do uiszczenia z uwzględnionymi życzeniami. Zastrzegamy sobie prawo do pobrania przedpłaty w całości lub w mniejszej kwoty w ramach zaliczki za wybrane rezerwacje, o czym zostaną Państwo poinformowani.

Anulowanie rezerwacji również odbywa się poprzez indywidualnie utworzone konto. Zmiany rezerwacji lub jej anulowania bez straty dokonanej płatności lub vouchera można dokonać najpóźniej na 24h przed wyznaczonym terminem. W innym przypadku płatność lub voucher zostają uznane za wykorzystane.

 

 

Rezerwacja dla Thai Smile Poznań

Zarezerwuj online

Rezerwacja dla Thai Smile Kraków

Zarezerwuj online

 

W przypadku pytań i wątpliwości, zachęcamy do kontaktu poprzez nasz formularz kontaktowy, mając na uwadze, że formularz ten NIE służy do przesyłania rezerwacji.

Share Button

Comments are closed