Voucher – termin ważności

Voucher – termin ważności

Każdy voucher (zaproszenie, karnet, bon wartościowy) zakupiony bezpośrednio w Thai Smile posiada termin ważności, który jest podany bezpośrednio obok numeru vouchera. Zgodnie z regulaminem voucher należy wykorzystać w terminie jego ważności.

1. Przedłużenie vouchera po terminie ważności zgodnie z regulaminem

Zgodnie z regulaminem dostępnym na naszej stronie internetowej oraz na odwrocie każdego vouchera, należy wykorzystać go w terminie jego ważności. Ten sam regulamin obejmuje opcję przedłużenia terminu o miesiąc w dowolnym momencie.

pkt 14 regulaminu voucherów  tj.
Data ważności vouchera może ulec przedłużeniu o miesiąc wyłącznie w sytuacji, gdy Nabywca lub Użytkownik zakupi kolejny voucher w normalnej cenie, bez uwzględnienia aktualnie trwających promocji.

Z tego punktu można skorzystać na dwa sposoby:

 • Umówienie wizyty w dowolnym terminie i godzinie wraz z osobą towarzyszącą, której masaż w standardowej cenie według cennika zostanie przedpłacony przelewem najpóźniej 24h przed wizytą (data księgowania lub bankowe potwierdzenie w pliku pdf).
 • Zakup dowolnego vouchera, także tańszego, a zakup ten przedłuży voucher po terminie ważności o miesiąc licząc od daty zakupu nowego vouchera.

Z tej formy można skorzystać w dowolnym momencie.

Ważne – dokonując rezerwacji lub dokonując zakupu należy wyraźnie przekazać pracownikowi Thai Smile numer przedłużanego vouchera.

2. Realizacja vouchera po terminie ważności we wskazanych terminach

Jeżeli nie jest Pani/Pan zainteresowana/-y zakupem nowego vouchera, bądź umówieniem wizyty z osobą towarzyszącą, to voucher można wykorzystać w terminach wskazanych przez Thai Smile.

Terminy obejmują wyłącznie dni robocze z wyłączeniem świąt, w dniach od poniedziałku do czwartku w godzinach od 12:00 do 17:00 włącznie (Poznań i Kraków) oraz od 11:00 do 16:00 (Kołobrzeg).

Z tej formy można skorzystać w dowolnym momencie poprzez wypełnienie niżej podanego formularza.

Terminy ustalane są indywidualnie na podstawie oceny bieżącego obłożenia kalendarza Thai Smile (w okresie 2 tygodni od dnia zgłoszenia) i przesyłane na adres e-mail podany w formularzu.

  Kontakt z salonem

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Numer telefonu

  Numer vouchera

  Państwa pytania i uwagi?

  Kopia wiadomości zostanie wysłana na podany adres e-mail. Jeśli wiadomość nie będzie widoczna, to znaczy, że został podany błędny adres e-mail lub wiadomość trafiła do folderu spam na Państwa skrzynce pocztowej.

  Informacje archiwalne

  Voucher – termin ważności w czasie obowiązywania czerwonej strefy epidemicznej

  Mając na uwadze Państwa wątpliwości co do bezpieczeństwa, szczególnie osób starszych lub osób będących w grupie podwyższonego ryzyka, a także ograniczenia w dostępie do usług wyłącznie w celach rekreacyjnych wprowadzonych od 17 października 2020, termin ważności określonych voucherów został wydłużony.

  Wszystkie vouchery, które posiadają termin ważności między 15 października 2020 a 28 lutego 2022, pozostają ważne do 30 czerwca 2022. Przedłużenie jest automatyczne, w związku z czym nie wymaga podejmowania żadnych działań z Państwa strony.

  Zaproszenia, których termin ważności przypadał po dniu 28 lutego 2022, nie podlegają przedłużeniu z tytułu czerwonej strefy epidemicznej. W celu ich przedłużenia proszę przejść do punktu 1 lub 2.

  W przypadku niejasności i/lub pytań, proszę skorzystać z formularza kontaktowego (link).

  Share Button

  Komentowanie jest wyłączone.