Voucher – termin ważności

Voucher – termin ważności

Każdy voucher (zaproszenie, karnet, bon wartościowy) zakupiony bezpośrednio w Thai Smile posiada termin ważności. Termin ten jest podany bezpośrednio obok numeru vouchera.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce w 2020 roku, wszystkie aktywne vouchery podlegały przedłużeniu. Jeśli posiadają Państwo voucher, który nadal był ważny w dniu 15 października 2020 lub był zakupiony po tej dacie, proszę przejść do punktu 1.

Jeżeli posiadają Państwo voucher z logo Thai Smile, którego termin ważności już upłynął przed 15 października – jeszcze nic straconego! Oferujemy dwie możliwości wykorzystania. Proszę przejść do punktu 2 lub 3.

1. Voucher – termin ważności w czasie obowiązywania czerwonej strefy epidemicznej

Mając na uwadze Państwa wątpliwości co do bezpieczeństwa, szczególnie osób starszych lub osób będących w grupie podwyższonego ryzyka, a także ograniczenia w dostępie do usług wyłącznie w celach rekreacyjnych przedłużamy terminy ważności voucherów we wszystkich salonach.

Vouchery zakupione bezpośrednio w Thai Smile, które były ważne w dniu 15 października 2020 mają automatycznie przedłużony termin ważności. Przedłużeniu podlegają także vouchery zakupione po 15 października 2020.

Na ten moment nie podajemy konkretnego terminu – będzie to cały okres trwania czerwonej strefy w powiatach, w których znajdują się nasze salony oraz dodatkowo co najmniej 1 miesiąc. Dokładne informacje będą podawane na naszej stronie internetowej.

Obecnemu przedłużeniu podlegają także vouchery, które były już przedłużone w pierwszej połowie 2020 roku o 4 miesiące ze względu na czasowe zamknięcie salonów, o ile ich termin ważności nie upłynął przed 15 października 2020.

Przykład – jeżeli voucher był/jest ważny do:

 • 15 października 2020, to obecnie termin ważności jest zawieszony i ostateczna data będzie podana na stronie. Minimalnie będzie to czas trwania czerwonej strefy + minimum 1 dodatkowy miesiąc.
 • 24 marca 2021 – jak wyżej.
 • 1 lipca 2020 – w czerwcu został przedłużony do 1 listopada 2020, czyli obecnie jak wyżej.
 • 1 marca 2020 – w czerwcu został przedłużony do 1 lipca 2020, czyli termin ważności upłynął. Proszę przejść do punktu 2 i 3.

W przypadku niejasności i/lub pytań, proszę skorzystać z formularza kontaktowego (link).

2. Przedłużenie vouchera po terminie ważności zgodnie z regulaminem

Zgodnie z regulaminem dostępnym na naszej stronie internetowej oraz na odwrocie każdego vouchera, należy wykorzystać go w terminie jego ważności. Ten sam regulamin obejmuje opcję przedłużenia terminu o miesiąc w dowolnym momencie.

pkt 14 regulaminu voucherów  tj.
Data ważności vouchera może ulec przedłużeniu o miesiąc wyłącznie w sytuacji, gdy Nabywca lub Użytkownik zakupi kolejny voucher w normalnej cenie, bez uwzględnienia aktualnie trwających promocji.

Z tego punktu można skorzystać na dwa sposoby:

 • Umówienie wizyty w dowolnym terminie i godzinie wraz z osobą towarzyszącą, której masaż w standardowej cenie według cennika zostanie przedpłacony przelewem najpóźniej 24h przed wizytą (data księgowania lub bankowe potwierdzenie w pliku pdf).
 • Zakup dowolnego vouchera, także tańszego, a zakup ten przedłuży voucher po terminie ważności o miesiąc licząc od daty zakupu nowego vouchera.

Z tej formy można skorzystać w dowolnym momencie.

Ważne – dokonując rezerwacji lub dokonując zakupu należy wyraźnie przekazać pracownikowi Thai Smile numer przedłużanego vouchera.

3. Realizacja vouchera po terminie ważności we wskazanych terminach

Jeżeli nie jest Pani/Pan zainteresowana/-y zakupem nowego vouchera, bądź umówieniem wizyty z osobą towarzyszącą, to voucher można wykorzystać w terminach wskazanych przez Thai Smile.

Terminy obejmują wyłącznie dni robocze z wyłączeniem świąt, w dniach od poniedziałku do czwartku w godzinach od 12:00 do 17:00 włącznie (Poznań i Kraków) oraz od 11:00 do 16:00 (Kołobrzeg).

Z tej formy można skorzystać w dowolnym momencie poprzez wypełnienie niżej podanego formularza.

Terminy ustalane są indywidualnie na podstawie oceny bieżącego obłożenia kalendarza Thai Smile (w okresie 2 tygodni od dnia zgłoszenia) i przesyłane na adres e-mail podany w formularzu.

  Kontakt z salonem


  Imię i nazwisko

  Adres email

  Numer telefonu

  Numer vouchera

  Państwa pytania i uwagi?

  Kopia wiadomości zostanie wysłana na podany adres e-mail. Jeśli wiadomość nie będzie widoczna, to znaczy, że został podany błędny adres e-mail lub wiadomość trafiła do folderu spam na Państwa skrzynce pocztowej.

  Share Button

  Komentowanie jest wyłączone