Kupon zniżkowy

Imienny kupon zniżkowy wartości 50 zł

Skorzystałeś z masażu Thai Smile? ZapiszThai Smile - Kupon zniżkowy się do newslettera i otrzymaj jednorazowy imienny kupon zniżkowy uprawniający do zniżki w wysokości 50 zł do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy w salonie masażu tajskiego Thai Smile. Kupon można wykorzystać nie wcześniej niż na drugiej wizycie zarejestrowanej na własne dane kontaktowe. Jednak nie później niż 6 miesięcy od ostatniej wizyty.

Zapoznaj się z regulaminem kuponu zniżkowego i wypełnij niżej umieszczony formularz podając własne dane osobowe. Subskrypcję należy potwierdzić poprzez kliknięcie w link aktywacyjny, który zostanie przesłany w ciągu kilku minut, na podany adres e-mail.

Po potwierdzeniu subskrypcji i poprawnej weryfikacji kupon zostanie przekazany na podany adres e-mail  w ciągu 2 dni roboczych w dniach od poniedziałku do piątku.

W przypadku nieotrzymania linku aktywacyjnego lub kuponu prosimy o kontakt mailowy kupony@thai-smile.pl.

Regulamin kuponu wartości 50 zł

 1. Kupon przyznawany jest jednorazowo przy zapisaniu się do newslettera.
 2. Kupon zniżkowy jest kuponem imiennym i nie może być przekazany osobie trzeciej. Tym samym kupon można zrealizować podczas płatności za osobiste skorzystanie z usługi, a nie osoby trzeciej.
 3. Zapisując się do newslettera należy podać własne dane osobowe a nie osoby trzeciej.
 4. Kupon zniżkowy zostanie przygotowany i przesłany na wskazany adres mailowy w ciągu 2 dni roboczych w dniach od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem świąt. W przypadku podania niepełnych danych osobowych, czas przygotowania i przesłania kuponu ulegnie wydłużeniu.
 5. Jeden Klient może wykorzystać maksymalnie jeden kupon wygenerowany poprzez stronę internetową http://thai-smile.pl/.
 6. Kupon upoważnia do zniżki 50 zł na dowolnie wybrany, godzinny masaż dostępny w ofercie salonu masażu Thai Smile z wyjątkiem tajskiego masażu stóp.
 7. Kupon można wykorzystać nie wcześniej niż na drugiej wizycie zarejestrowanej na własne dane kontaktowe. Jednak nie później niż 6 miesięcy od ostatniej wizyty.
 8. W trakcie rezerwacji terminu masażu Klient zobowiązany jest do podania numeru kuponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji do 24 godzin przed masażem, kupon zniżkowy zostanie uznany za zrealizowany.
 9. Oferta kierowana wyłącznie do obywateli Polski oraz obcokrajowców posiadających ważną kartę pobytu w Polsce.
 10. Klient zobowiązany jest do samodzielnego wydrukowania kuponu i przekazania go pracownikowi recepcji wraz z okazaniem dowodu osobistego potwierdzającego dane Klienta.
 11. W przypadku niezgodności danych osobowych z dowodu osobistego z danymi na kuponie, zniżka nie zostanie uwzględniona.
 12. Kupon zniżkowy nie podlega wymianie na gotówkę i nie łączy się z innymi promocjami.
 13. Kuponu zniżkowego nie można zrealizować w trakcie płatności za zaproszenia czy bony podarunkowe.
 14. Kupon należy zrealizować w ciągu 3 miesięcy od daty jego otrzymania zgodnie z terminem ważności.
 15. Zapisując się do newslettera należy podać prywatny adres mailowy. W przypadku podania adresu mailowego wykorzystywanego przez firmę (np. kontakt@nazwafirmy.pl, biuro@nazwafirmy.pl, nazwafirmy@gmail.com itp.) kupon zniżkowy nie przysługuje.
 16. Korzystając z kuponu obowiązuje płatność wyłącznie gotówką lub przedpłata przelewem.
 17. W przypadku naruszenia któregokolwiek punktu regulaminu Thai Smile ma prawo odmówić przygotowania kuponu, jak i jego realizacji w trakcie płatności.
 18. Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych zgromadzonych w trakcie zapisu do newslettera znajdują się w Klauzuli Informacyjnej – Newsletter.

W przypadku nieotrzymania linku aktywacyjnego lub kuponu prosimy o kontakt mailowy kupony@thai-smile.pl.

 

Formularz zapisu do newslettera Thai Smile


Wybierz JEDNĄ placówkę


Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w Klauzuli Informacyjnej - Newsletter

W przypadku nieotrzymania linku aktywacyjnego lub kuponu prosimy o kontakt mailowy kupony@thai-smile.pl.

Ważne komunikaty

Bieżące

W związku z profilaktycznym zamknięciem salonów w wyniku ogólnopolskiej epidemii, wszystkie kupony w związku z zapisami będą przygotowywane po ponownym otwarciu salonów. 3-miesięczna data ważności będzie liczona od dnia otwarcia.

Wszystkie dotychczasowe kupony, których termin ważności przypadał po 15 marca 2020, zostaną wydłużone. Termin wydłużenia będzie podany po ponownym otwarciu salonów.

Szczegóły na temat bieżącej działalności i terminów będą podawane w aktualnościach.

Poprzednie

Jeżeli dokonywali Państwo zapisu do newslettera w dniach 20.01 – 17.02.2020 przy użyciu telefonu komórkowego i nie otrzymali Państwo wiadomości z linkiem aktywującym, to prosimy o ponowne zapisanie się. W wymienionych dniach formularz zapisu nie wyświetlał się poprawnie w telefonach i nie wysyłał zgłoszeń. Za utrudnienia przepraszamy.

Share Button

Komentowanie jest wyłączone.