Zaproszenie / Bon podarunkowy

Zaproszenie na masaż tajski

Czy Tobie również życzenie komuś zdrowia, spokoju i uśmiechu wydaje się być czymś sztampowym? Zatem, aby gest nabrał wyrazistego znaczenia, warto pomyśleć o prezencie, który faktycznie przyczyni się do poprawy jakości zdrowia bliskiej osoby. Zaproszenie na masaż tajski to idealny i unikatowy prezent na każdą okazję!

Jeżeli zastanawiasz się, który masaż będzie właściwym wyborem, zacznij od odpowiedzi na pytanie, czy ma on w większym stopniu leczyć czy relaksować? Masaże w naszej ofercie charakteryzują się obiema cechami, jednakże ze względu na zastosowane techniki, oddziałują na nasze ciało w różnym stopniu – tradycyjny masaż tajski poprawia kondycję fizyczną poprzez usunięcie źródeł bólu w mięśniach i stawach natomiast masaż tajski olejkami aromatycznymi relaksuje za pomocą łagodniejszego dotyku i aromaterapii, przy jednoczesnej pielęgnacji skóry. Jeżeli mimo to, nie jesteś pewien, który masaż będzie odpowiedni, skontaktuj się z nami – pomożemy w wyborze!

Zaproszenie na masaż tajski w salonie masażu Thai Smile, to możliwość obdarowania bliskiej osoby chwilą odprężenia, która przywróci równowagę ciała i umysłu. Zakupione zaproszenie jest ważne przez 3 miesiące, zatem decyzję wyboru terminu i godziny realizacji masażu pozostawiamy osobie obdarowanej.

Zaproszenia kupowane w promocyjnych cenach zwykle mają skrócony termin ważności. Prosimy o dokładne zapoznanie się z informacjami na ten temat w treści danej promocji.

Zaproszenie – zasady zamawiania

Chcąc zamówić zaproszenie i sprezentować je bliskiej osobie, należy wykonać poniższe kroki:Thai Smile - zaproszenie 2015

 1. Dokładnie wypełnić poniższy formularz, zwracając szczególną uwagę na dane, które mają być zawarte w zaproszeniu. Nie jest konieczne wpisywanie nazwisk w polach “od” i “do”.
 2. Dokonać przelewu w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia przyjęcia zamówienia na podany adres e-mail.
 3. Zaproszenie z pełnym wydrukiem zostanie wysłane na wskazany adres już w ciągu jednego dnia roboczego od zaksięgowania wpłaty, o czym zostaną Państwo poinformowani.
 4. Jeżeli zależy Państwu na szybkim zakupie, zapraszamy do wizyty w jednym z naszych salonów masażu w godzinach od 12:00 do 21:30.

Zamawiający przyjmuje do wiadomości i akceptuje, że ceny zawarte w cenniku na stronie internetowej Thai Smile, są cenami aktualnymi i podlegają czasowej promocji aktualnej w dniu złożenia zamówienia (chyba, że opis oferty promocyjnej stanowi inaczej). W przypadku braku dokonania płatności w wyżej wspomnianym terminie tj. 3 dni roboczych, zamówienie zostaje anulowane (chyba, że opis oferty promocyjnej stanowi inaczej). W sytuacji złożenia kolejnego zamówienia na te same lub podobne dane, będą obowiązywać ceny i promocje na dzień kolejnego zamówienia.

Zamawiający, jak i osoba obdarowana zobowiązane są do zapoznania się zasadami realizacji zaproszeń.

UWAGA

 • NIE wysyłamy zaproszeń w formie pliku PDF gotowego do własnego wydruku.
 • Obecnie realizujemy zamówienia wyłącznie z opcją wysyłki poleconym listem priorytetowym Pocztą Polską na terenie Polski, a usługa ta wynosi 10 zł. Druga opcja to nadanie w Paczkomacie InPost – 13 zł.

 

21.12.2021

Uprzejmie informujemy, iż zamówienia złożone po 21 grudnia 2021, będą realizowane po świątecznej przerwie czyli od 28 grudnia 2021. W przypadku chęci zakupu zaproszenia zapraszamy do osobistego zakupu w recepcjach naszych salonów.

Zaproszenie – formularz zamówienia

  Informacje widoczne na zaproszeniu

  Dla

  Od

  Masaż

  Salon

  Dane kontaktowe osoby zamawiającej

  Imię

  Nazwisko

  Telefon

  E-mail

  Forma płatności

  Uwagi

  np. dane do faktury / informacje na temat zamówienia indywidualnego / kod rabatowy / hasło promocyjne

  Dane do wysyłki

  Na ten moment nadal NIE wysyłamy zaproszeń w formie pliku PDF gotowego do własnego wydruku.
  Zamówienia realizujemy wyłącznie z opcją wysyłki zaproszenia w formie papierowej.

  Wybierając poniżej formę dostawy "Pocztą Polską", proszę mieć na uwadze, iż operator pocztowy wskazuje, że stan zagrożenia epidemicznego w Polsce może mieć wpływ na terminowość realizacji usługi, czyli znaczne wydłużenie dostawy, za co Thai Smile nie ponosi odpowiedzialności.

  Dostawa

  Adresatem może być osoba zamawiająca, jak i osoba obdarowana.

  Proszę podać dokładne dane do wysyłki.

  Tak, zapoznałem się z zasadami zamawiania.

  Tak, zapoznałem się z zasadami realizacji zaproszeń i akceptuję je.

  Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Thai Smile - Salon Masażu Tajskiego właściciela serwisu http://thai-smile.pl/ do celów realizacji zamówienia zaproszenia zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”). Więcej informacji w zakładce RODO .

  Kopię zamówienia wysłano na adres e-mail podany w formularzu. Jeśli kopia nie dotarła, proszę sprawdzić folder spam. Jeśli nadal brak wiadomości oznacza to, że podany adres e-mail był nieprawidłowy i należy ponownie wypełnić formularz zamówienia.

   

  Share Button

  Komentowanie jest wyłączone.