Masaż tajski – O nas

Masaż tajski – Witamy w salonie masażu Thai Smile 

Idealna forma relaksu i poprawa samopoczucia, połączone z inwestycją we własne zdrowie – witamy Państwa w salonie masażu Thai Smile! To tutaj możecie rozkoszować się chwilą tylko dla siebie lub zaplanować odprężający wieczór we dwoje.

Wierzymy, że źródłem naszego zdrowia i piękna jest uzyskanie harmonii między ciałem i umysłem. Dlatego stworzyliśmy dla Państwa miejsce, które pozwoli zatrzymać na chwilę tempo dnia codziennego oraz zaznać pełnego relaksu i odpoczynku.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo masaże lecznicze, jak i masaże relaksujące, m.in.: tradycyjny tajski masaż, masaż tajski głowy, ramion i pleców, masaż tajski stemplami ziołowymi, masaż tajski olejkami aromatycznymi, masaż olejkiem mlecznym, masaż gorącym olejkiem kokosowym i inne. Więcej informacji na temat oferty znajdą Państwo w zakładce masaże.

Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby Państwa pobyt w salonie był niezapomnianym przeżyciem. Gwarantujemy profesjonalną usługę na najwyższym poziomie. W Thai Smile masaż tajski wykonywany jest wyłącznie przez doświadczone masażystki z egzotycznej Tajlandii. Dbając o Państwa zdrowie używamy kosmetyków wyłącznie polskiej i tajskiej produkcji.

Pozwólcie niech przemówi do Was 2500 lat tradycji.

Mamy nadzieję, iż nasza lokalizacja w centrum miasta ułatwi Państwu dojazd i zachęci do częstych wizyt.

Share Button

Komentowanie jest wyłączone.