Masaż tajski dla Seniorów

Masaż tajski dla Seniorów

Łagodniejsza forma tradycyjnego masażu tajskiego, która pomaga w leczeniu dolegliwości takich jak sztywność mięśni, bóle stawów czy osłabienie kończyn, narastających wraz z wiekiem. Stanowi połączenie akupresury, ajurwedy i jogi pasywnej. Zdecydowanie subtelniejszy ucisk jest bezpieczny dla delikatnych tkanek osób starszych.

Usuwa napięcia z mięśni i stawów jednocześnie wzmacniając je, w efekcie czego poprawia ich elastyczność i uwalnia od bólu. Pobudza układ krwionośny i limfatyczny. W trakcie masażu stosowana jest ziołowa maść, która wspomaga naturalny proces leczenia.

Thai Smile - Masaż Tajski dla seniorów

Wykonywany jest na umiarkowanie twardym materacu, a osoba masowana pozostaje w niekrępującym ruchów ubraniu (luźna koszulka oraz spodenki tzw. fisherman pants), dostępnym w salonie Thai Smile. Masażysta za pomocą swojego ciała, dłoni, palców, łokci, przedramion, a także stóp stosuje różne techniki uciskowe i wyciągające.

Masaż tajski dla Seniorów zalecany jest dla osób cierpiącym na reumatyzm, artretyzm oraz inne dolegliwości narastające z wiekiem, dla osób narażonych na odleżyny, a także w czasie rekonwalescencji po długotrwałej chorobie czy wypadku.

Wśród wielu korzyści, najważniejszymi są:

  • poprawa krążenia
  • zmniejszenie stanów napięć mięśniowych
  • poprawa elastyczności stawów
  • polepszenie jakości snu i ogólnego samopoczucia

Więcej informacji znajdziecie na liście wskazań i ograniczeń masażu.

Przed przystąpieniem do masażu zaleca się kontakt z lekarzem.

Oferta Thai Smile dla 1 osoby

Długość masażu: 60 minut 120 minut
Cena: 160 zł 270 zł

PEŁNY CENNIK

Share Button

Komentowanie jest wyłączone.