Piąte urodziny Thai Smile

17 sierpnia 2018 to jubileusz Thai Smile – 5 lat w Poznaniu i 3 lata w Krakowie! To czas na pewne podsumowania. Zdaje się, jakby to było wczoraj, gdy zaczęliśmy oferować masaż tajski w wykonaniu tylko jednej masażystki. Dziś jest ich więcej i to w 2 miastach!

W trosce o jakość wykonywanych usług stale zwracaliśmy szczególną uwagę, aby masażystki posiadały wieloletnie doświadczenie oraz by potrafiły profesjonalnie obsłużyć każdego Klienta mimo barier językowych.

Choć nie zawsze było łatwo, jesteśmy dumni, iż do dziś byliśmy w stanie zadowolić setki Klientów. Jesteśmy również dumni z naszej współpracy, choć według nas nadal zbyt małej, z kilkoma fundacjami charytatywnymi i niesionej pomocy ich podopiecznym. W ciągu tych kilku lat wspieraliśmy również kilka wydarzeń sportowych promujących profilaktykę zdrowotną lub zbiórkę na rzecz konkretnych osób.

5-ta rocznica to także czas na podziękowania wszystkim tym osobom, bez których nasza działalność i istnienie nie było by możliwe.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom, za zaufanie i wybór naszej firmy, za wyrozumiałość i cierpliwość w trudnych dla nas chwilach oraz za lojalność, ponieważ wielu z Państwa korzysta z naszych usług od wielu lat.

Ogromne podziękowania dla naszych wszystkich masażystek i pracowników recepcji, którzy wkładają swoje serce i troskę w wykonywaną pracę.

Dziękujemy rodzinie za wsparcie i pomoc w tych najtrudniejszych i często zaskakujących chwilach.

Oby kolejne lata przyniosły jeszcze więcej zadowolenia, radości owocującej współpracy!

Share Button

Komentowanie jest wyłączone