Tajskie Masażystki

Tajskie masażystki

Masaż tajski w wykonaniu naszych masażystek jest bardzo intensywny, często balansujący na granicy bólu, ale jednocześnie wprowadzający w stan głębokiego odprężenia.

Każda masażystka ma swój indywidualny styl, dlatego jeżeli planują Państwo częstsze wizyty, zachęcamy do skorzystania z masażu u różnych dziewczyn, by wybrać właściwą dla swoich preferencji

W efekcie wieloletniego doświadczenia, w trakcie masażu masażystki szybko odnajdują te miejsca, które wymagają szczególnej uwagi. Zatem brak znajomości języka angielskiego ze strony klienta nie stanowi przeszkody w dostosowaniu masażu do jego indywidualnych potrzeb, o których warto jednak wspomnieć już na etapie dokonywania rezerwacji. Niewielkiej postury tajskie masażystki z uśmiechem na twarzy potrafią zaskoczyć nawet najbardziej wymagających klientów.

~*~

Sercem Thai Smile od początku naszej działalności jest doświadczona tajska masażystka pochodząca z Kamphaeng Phet (Tajlandia) – Akkharin Chanaporn, którą zarówno przyjaciele, jak i klienci nazywają po prostu Tai. Posiada certyfikat wydany przez Sriracha Thai Massage School, a swoje umiejętności doskonaliła przez kilkanaście lat w wielu renomowanych salonach masażu w Polsce, jak i za granicą. Ulubionym masażem Tai jest tajski masaż olejkami aromatycznymi. Obecnie Tai wykonuje masaże w salonie w Krakowie.

Thai Smile - Tai  Thai Smile - Tai - Certyfikat

~*~

Wongyadaeng Udon – doświadczona tajska masażystka pochodząca z Udon Thani (Tajlandia), którą przyjaciele, jak i klienci nazywają Don. Posiada certyfikat wydany przez Thai Traditional Medical Services Society. Jej ulubionym masażem jest tajski masaż olejkami aromatycznymi. Obecnie Don wykonuje masaże w salonie w Poznaniu.

Thai Smile - Don Thai Smile - Don - Certyfikat

~*~

Benjamas Aussawaputtchai  – doświadczona tajska masażystka pochodząca z Bangkoku (Tajlandia), którą przyjaciele, jak i klienci nazywają Sami. Posiada certyfikat wydany przez The Union of Thai Traditional Medicine Society. Jej ulubionym masażem jest tradycyjny masaż tajski. Obecnie Sami wykonuje masaże w salonie w Poznaniu.

Thai Smile - Sami Thai Smile - Sami - Certyfikat

~*~

Phoemkaisri Jaratsri – doświadczona tajska masażystka pochodząca z Nakhon Ratchasima (Tajlandia), którą przyjaciele, jak i klienci nazywają Ying. Posiada certyfikat wydany przez The Union of Thai Traditional Medicine Society. Jej ulubionym masażem jest jest tajski masaż olejkami aromatycznymi. Obecnie Ying wykonuje masaże w salonie w Krakowie.

Thai Smile - Ying Thai Smile - Ying - Certyfikat

Share Button

Komentowanie jest wyłączone.