Tradycyjny masaż tajski

Tradycyjny masaż tajski 

Leczniczy masaż liczący już ponad 2500 lat, stanowi połączenie akupresury, ajurwedy i jogi pasywnej, dlatego niekiedy nazywany jest jogą dla leniwych. Usuwa napięcia z mięśni i stawów jednocześnie wzmacniając je, w efekcie czego poprawia ich elastyczność i uwalnia od bólu głowę, plecy, ramiona, kark czy nogi. Pobudza układ krwionośny i limfatyczny.

Rytmiczne naciski i rozciąganie całego ciała, a także masaż palców, stóp czy uszu, wprowadzają w stan głębokiego odprężenia. Ciało otwiera się i uwalnia z napięcia, energia płynie łatwiej.

Thai Smile - Tradycyjny masaż tajski

Wykonywany jest na umiarkowanie twardym materacu, a osoba masowana pozostaje w niekrępującym ruchów ubraniu (luźna koszulka oraz spodenki tzw. fisherman pants), dostępnym w salonie Thai Smile. Masażysta za pomocą swojego ciała, dłoni, palców, łokci, przedramion, a także stóp stosuje różne techniki uciskowe i wyciągające.

Tradycyjny masaż tajski zalecany jest dla osób prowadzących mniej aktywny lub stresujący tryb życia, często pracujących w jednej pozycji (np. pracownicy biurowi, kierowcy, prezenterzy). Wśród wielu korzyści, najważniejszymi są:

  • usunięcie napięć z mięśni i stawów
  • uwolnienie ciała od bólu
  • poprawa jakości snu i ogólnego samopoczucia

Więcej informacji znajdziecie na liście wskazań i ograniczeń masażu.

Oferta Thai Smile dla 1 osoby

Długość masażu: 60 minut 120 minut
Cena: 160 zł 270 zł

PEŁNY CENNIK

Share Button

Komentowanie jest wyłączone.