Rezerwacja

REZERWACJA MASAŻU

Zanim dokonają Państwo rezerwacji masażu w Thai Smile, prosimy o dokładne zapoznanie się:

Odnośnik do kalendarza online znajdą Państwo poniżej.

Proszę wybrać rodzaj masażu, potem datę i godzinę, a następnie wypełnić pozostałe pola formularza. Chcąc skorzystać z obecnie trwającej promocji lub voucheru (tj. zaproszenia, karnetu, bonu wartościowego, kuponu zniżkowego itp.), należy zgłosić ten fakt w trakcie zgłaszania rezerwacji. Pracownik recepcji Thai Smile ma prawo odmowy przyjęcia do realizacji niezgłoszonych voucherów, szczególnie gdy naruszają warunki oferty. Realizacja voucherów objęta jest osobnym regulaminem.

W celu zgłoszenia rezerwacji należy założyć konto wyłącznie na swoje dane. Rezerwację dla osoby towarzyszącej, należy najpierw wybrać termin dla siebie, a potem dla drugiej.

Planując rezerwację dla osoby trzeciej w ramach prezentu, również należy założyć konto na swoje dane, a informacje o osobie masowanej podać w dalszej części rezerwacji.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne w celu przyjęcia rezerwacji i wykonania usługi w naszych salonach. Rezerwacje nieposiadające pełnych danych lub noszących znamiona wykorzystania cudzych danych zostaną przez nas odrzucone.

 

Rezerwacja uznawana jest za przyjętą po jej potwierdzeniu przez pracownika recepcji (telefonicznie, mailowo lub powiadomienie w aplikacji booksy). W przypadku braku miejsc w danym dniu lub korekty godziny, będziemy kontaktować się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

Zastrzegamy sobie prawo do pobrania przedpłaty w całości lub w mniejszej kwoty w ramach zaliczki za wybrane rezerwacje, o czym zostaną Państwo poinformowani.

Szczegóły rezerwacji, a w tym wszelkie notatki i informacje z nią związane, można sprawdzać na swoim koncie poprzez przeglądarkę stron internetowych lub w telefonie korzystając z bezpłatnej aplikacji booksy.

Anulowanie rezerwacji można dokonać bezpośrednio w aplikacji, telefonicznie lub mailowo.

Zmiany rezerwacji lub jej anulowania bez straty dokonanej płatności lub vouchera można dokonać najpóźniej na 24h przed wyznaczonym terminem. W innym przypadku płatność lub voucher zostają uznane za wykorzystane. 


Rezerwacja dla Thai Smile Poznań

Rezerwacja dla Thai Smile Kraków

Rezerwacja dla Thai Smile Kołobrzeg

W przypadku pytań i wątpliwości, zachęcamy do kontaktu poprzez nasz formularz kontaktowy, mając na uwadze, że przez formularze nie przyjmujemy rezerwacji.

Share Button

Komentowanie jest wyłączone.