Karnety, zaproszenia, kupony zniżkowe i promocja urodzinowa po wznowieniu działalności

Karnety i zaproszenia na masaż tajski

Mając na uwadze Państwa wątpliwości co do bezpieczeństwa w Polsce w pierwszych 2 tygodniach marca 2020 oraz w związku z zamknięciem salonów w dniach 16 marca – 5 czerwca 2020, wszystkie karnety i zaproszenia na masaż tajski zakupione bezpośrednio w Thai Smile, które były ważne w dniu 1 marca 2020 mają automatycznie przedłużony termin ważności o 4 miesiące. Zaproszenia i karnety zakupione w trakcie zamknięcia salonów nie podlegają przedłużeniu, ze względu na już uwzględniony czas przerwy.

Przykład – jeżeli zaproszenie lub karnet było ważne do:

 • 1 marca 2020, to aktualnie jest ważne do 1 lipca 2020,
 • 25 kwietnia 2020, to aktualnie jest ważne do 25 sierpnia 2020,
 • 1 lipca 2020, to aktualnie jest ważne do 1 listopada 2020,
 • 17 listopada 2020, to aktualnie jest ważne do 17 marca 2021.

Karnety i zaproszenia na masaż tajski, których ważność wygasła z dniem 29 lutego 2020 lub wcześniej są już nieważne. Regulamin realizacji zaproszeń (link) uwzględnia możliwość ich przedłużenia w dowolnym momencie, nawet za kilka miesięcy. Szczegóły znajdują się na odwrocie vouchera lub na stronie internetowej. Jak dotychczas możliwe są indywidualne warunki przedłużenia na podstawie dokumentacji medycznej, a zgłoszenia należy wysłać na adres kontakt@thai-smile.pl.

Imienny kupon zniżkowy

Podobnie jak karnety i zaproszenia, imienne kupony zniżkowe za zapisanie się do newslettera, które były ważne w dniu 1 marca 2020, podlegają automatycznemu przedłużeniu o 4 miesiące.

Wszystkie nowe zapisy w ciągu najbliższych 6 miesięcy, będą podlegać aktualizacji w punkcie 7 regulaminu kuponu, tj. 9 miesięcy zamiast 6 miesięcy.

Promocja urodzinowa

Z dniem 1 czerwca 2020 obowiązują nowe zasady dla promocji urodzinowej. Obecnie możliwa jest zniżka 20% lub 50% w zależności od historii wizyt Klienta.

Klienci, którzy nie mogli skorzystać z promocji urodzinowej w dniach 16 marca – 5 czerwca 2020 (do 7 czerwca w Krakowie), mogą skorzystać z promocji w ciągu 2 miesięcy od wznowieniu działalności na dodatkowych zasadach.

Przykład – jeżeli urodziny były w poniedziałek 23 marca 2020, to Klient może skorzystać z promocji urodzinowej w dowolny poniedziałek (niedzielę lub wtorek) w okresie między 8 czerwca a 6 sierpnia 2020.

Więcej informacji w ofercie promocji urodzinowej (link).

Share Button

4 etap odmrażania gospodarki – gabinety masażu

Aktualizacja z dnia 27 maja 2020

W odpowiedzi na liczne pytania informujemy, iż trzeci etap luzowania obostrzeń zaplanowany od 18 maja 2020 obejmuje wyłącznie fryzjerstwo i kosmetykę. Otwarcie gabinetów masażu, tatuażu czy solariów zaplanowane jest dopiero w czwartym etapie. Mamy ogromną nadzieję, że będzie to już na początku czerwca.

4 etap odmrożenia gospodarki zaplanowany został na dzień 6 czerwca 2020.

W związku z powyższym mogą Państwo dokonywać wstępnych rezerwacji na czerwiec w kalendarzu online Booksy (link), które będziemy potwierdzać ze znacznym wyprzedzeniem.

 • Thai Smile w Poznaniu – od 6 czerwca 2020
 • Thai Smile w Kołobrzegu – od 6 czerwca 2020
 • Thai Smile w Krakowie – od 8 czerwca 2020

Do 5 czerwca włącznie w Thai Smile Poznań nadal mogą Państwo skorzystać z masażu wyłącznie ze skierowaniem od lekarza – szczegóły w dziale Masaż w bólu (link).

Share Button

Masaż tajski w bólu

Thai Smile

Zgodnie z rozporządzeniem rządu od 1 kwietnia 2020 zawieszona jest działalność salonów fryzjerskich, kosmetycznych, tatuaży, jak również gabinetów masaży. Tym samym salony Thai Smile pozostają zamknięte i nie ma możliwości korzystania z naszych usług w celach rekreacyjnych.

Jednakże działalność Thai Smile obejmuje działalność paramedyczną i możemy wykonać masaż w sytuacji, w której jest on wymagany stanem zdrowia. W związku z tym istnieje możliwość wykonania masażu na podstawie skierowania od lekarza.  Masaż nie jest refundowany przez NFZ, jednak skierowanie jest niezbędne.

W ramach skierowań możemy wykonać:

 • tradycyjny masaż tajski,
 • masaż tajski pleców, ramion i głowy,
 • masaż nóg i refleksoterapia stóp,
 • masaż olejkami aromatycznymi – w przypadku przeciwwskazań do masażu tradycyjnego,
 • masaż stemplami ziołowymi – w czasie rekonwalescencji po wypadku (stłuczenia, siniaki itp) lub w przypadku przeciwwskazań do masażu tradycyjnego.

Usługa na podstawie skierowania możliwa jest wyłącznie w Thai Smile POZNAŃ.

Aby skorzystać z masażu w bólu należy:

 • skontaktować się z lekarzem, w celu ustalenia czy masaż jest niezbędny i uzyskać skierowanie,
 • umówić wizytę z jednodniowym wyprzedzeniem,
 • po ustaleniu terminu i rodzaju masażu dokonać przedpłaty przelewem,
 • na masaż udać się własnym środkiem transportu, nie korzystając z komunikacji publicznej,
 • wypełnić kartę klienta,
 • podpisać oświadczenie dotyczące braku kwarantanny oraz braku kontaktu z osobą z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem; ksero skierowania zostaje dołączone do oświadczenia.

Z naszej strony gwarantujemy dbałość o wszelkie środki ostrożności. W salonie jednocześnie będzie przebywać klient, masażystka oraz pracownik recepcji.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że skierowanie lekarskie jest niezbędne do wykonania masażu. W przypadku pojawienia się w salonie bez skierowania, usługa nie zostanie wykonana a płatność uznana za wykorzystaną bez możliwości zwrotu.

Rezerwacje masażu w bólu ze skierowaniem lekarskim prosimy przesyłać mailem – poznan@thai-smile.pl

Dodatkowe informacje

Ponadto przypominamy, że wszystkie zaproszenia, karnety czy kupony zniżkowe, które były ważne w dniu 16 marca 2020, będą miały przedłużony termin ważności. Informacja o długości przedłużenia będzie podana na stronie po zniesieniu zakazu działalności masażu i nie ma konieczności kontaktowania się w sprawie każdego pojedynczego vouchera.

Planowana jest również możliwość skorzystania z masażu w ramach zniżki urodzinowej, jeżeli urodziny przypadały w trakcie zamknięcia salonów. Szczegóły wkrótce.

Share Button

Profilaktyczne zamknięcie

Profilaktyczne zamknięcie

Drodzy Klienci,
mimo, iż nie ma zakazu prowadzenia działalności dla mniejszych punktów usługowych, a wielu z Państwa nadal dokonywało licznych rezerwacji, podjęliśmy decyzję o czasowym zamknięciu salonów. Mając na uwadze zdrowie Państwa oraz naszych pracowników, uznaliśmy, że będzie to najrozsądniejsze rozwiązanie.

Profilaktycznie zamykamy salony w dniach od poniedziałku 16 marca do niedzieli 22 marca włącznie. O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na naszej stronie oraz poprzez nasze kanały social media.

Aktualizacja – salony są zamknięte do odwołania.

Kilka dodatkowych informacji:

 • Terminy ważności wszystkich aktywnych voucherów zakupionych bezpośrednio w Thai Smile zostaną wydłużone. Terminy ważności niezakupionych w Thai Smile zależą od ich dostawców.
 • Przedpłacone rezerwacje, , w tym także rezerwacje promocyjne, zostaną przeniesione na inne terminy.
 • Klienci, którym przysługuje zniżka urodzinowa w okresie zamknięcia salonu, będą mogli z niej skorzystać w późniejszym terminie.

Mamy nadzieję, że sytuacja wkrótce się poprawi i już niebawem będziemy mogli wznowić masaże.

Informacja zdrowotna – ważne!

Pragniemy poinformować, że żaden z naszych pracowników nie wykazuje objawów zarażenia, ani nie jest objęty kwarantanną. Decyzja o zawieszeniu działalności to wyłącznie profilaktyka.

Jeżeli jednak uznają Państwo, że mieli kontakt z osobą zakażoną i jednocześnie korzystali z naszych usług w ciągu minionych 2 tygodni, prosimy o niezwłoczny kontakt z właściwym salonem – telefoniczny lub mailowy.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy kontakt@thai-smile.pl

Share Button

Działamy jak zawsze!

Szanowni Klienci,
Uprzejmie informujemy, że nasze salony działają normalnie. W związku z tym obowiązują standardowe zasady przyjmowania, jak i odwoływania rezerwacji.

W odpowiedzi na często zadawane pytania o nasze masażystki – są to obywatelki Tajlandii, a nie Chin. Ponadto kilka ostatnich miesięcy spędziły w Polsce.

Grypa a koronawirus

Śledzimy bieżące informacje podawane przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu.

Koronowirus rozprzestrzenia się podobnie jak wirus grypy sezonowej oraz wykazuje podobne objawy i powikłania. Obie choroby dotyczą dróg oddechowych i są groźne dla osób znajdujących się w grupie wysokiego ryzyka tj. osoby starsze lub osoby z chorobami towarzyszącymi obniżającymi odporność.

Z raportu Światowej Organizacji Zdrowia wynika, że 80% przypadków zakażeń ma charakter łagodny lub bezobjawowy.

W Polsce wyłącznie w lutym 2020 na grypę sezonową odnotowano ponad 800 tysięcy przypadków grypy w wyniku rozprzestrzeniania się. Zatem apelujemy o zachowanie spokoju oraz uważne dbanie o higienę (choćby przez częste i prawidłowe mycie dłoni), aby zminimalizować ryzyko codziennego rozprzestrzenienia się jakichkolwiek bakterii i wirusów.

Ulotka na temat prawidłowego dezynfekowania dłoni według GIS [POBIERZ]

Środki ostrożności w Thai Smile

Rozumiemy Państwa obawy, dlatego spieszymy z wyjaśnieniem, że od początku naszej działalności w naszych salonach zachowywane są wszelkie środki ostrożności – zgodnie ze wskazówkami Sanepidu.

Stosowanie obuwia oraz bielizny jednorazowej. Wymiana prześcieradeł oraz ręczników po każdej wykonanej usłudze. Jednorazowe worki podologiczne w miskach do mycia stóp. Dezynfekowanie dłoni.  W trakcie wykonywania usługi ponowne mycie dłoni przed rozpoczęciem masażu głowy.

Zwiększyliśmy częstotliwość dezynfekowania powierzchni, takich jak klamki, stoliki, lada recepcji itp.

Państwo również możecie korzystać ze środków dezynfekujących dłonie w trakcie pobytu.

W trosce o stałą poprawę jakości wszelkie sugestie lub nieprawidłowości należy kierować od razu pracownikowi recepcji lub mailowo kontakt@thai-smile.pl.

Przyjmowanie rezerwacji oraz ich odwoływanie

W obecnej chwili nie zmieniły się warunki przyjmowania rezerwacji i funkcjonujemy normalnie. Obowiązują standardowe warunki odwoływania rezerwacji, w tym również dokonywanie zmian czy anulowanie najpóźniej na 24 godziny przed rozpoczęciem usługi bez straty ważności przedpłaty czy vouchera.

Jeżeli posiadają Państwo voucher, którego termin ważności upływa w najbliższych dniach a jednocześnie nie chcą z niego korzystać teraz, przypominamy, że regulamin uwzględnia możliwość jego przedłużenia w dowolnym momencie, nawet za kilka miesięcy. Szczegóły znajdują się na odwrocie vouchera lub w regulaminie na stronie internetowej. Jak dotychczas możliwe są indywidualne warunki przedłużenia na podstawie dokumentacji medycznej, a zgłoszenia należy wysłać na adres kontakt@thai-smile.pl.

Źródła

 • https://gis.gov.pl/ – Główny Inspektorat Sanitarny
 • https://wsse-poznan.pl/ – Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu
 • https://www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/situation-reports/20200306-sitrep-46-covid-19.pdf?sfvrsn=96b04adf_2 – Raport Światowej Organizacji Zdrowia
 • https://pacjent.gov.pl/
 • https://www.mp.pl/pacjent/choroby-zakazne/aktualnosci/225676,koronawirus-najnowsze-informacje
 • https://www.mp.pl/pacjent/choroby-zakazne/aktualnosci/228801,czy-koronawirus-covid-19-jest-grozniejszy-niz-grypa-sezonowa
Share Button