17 października – Thai Smile w czerwonej strefie

Masaż i rezerwacje w Thai Smile od 17 października

Masaż tajski jest masażem leczniczym, w związku z tym wszystkie nasze placówki pozostają otwarte i przyjmujemy rezerwacje w dotychczasowych godzinach. Masaże olejowe często są mylnie klasyfikowane jako masaże wyłącznie relaksujące – niemniej nadal są to masaże lecznicze i często są jedyną formą masażu dla osób z przeciwwskazaniami zdrowotnymi do wykonania masażu w formie tradycyjnej.

Do czasu obowiązywania czerwonej i żółtej strefy przy obecnych obostrzeniach nie będzie możliwe korzystanie z masażu wyszczuplającego, ponieważ nie jest masażem leczniczym.

Nie zmieniły się warunki przyjmowania rezerwacji i nadal obowiązują standardowe zasady odwoływania rezerwacji, w tym również dokonywanie zmian czy anulowanie najpóźniej na 24 godziny przed rozpoczęciem usługi bez utraty ważności przedpłaty czy vouchera. 

W związku z tym, jeżeli chcą Państwo korzystać naszych usług i jednocześnie nie są pewni czy się pojawią z obawy o własne zdrowie, uprzejmie prosimy o kontakt w sprawie rezerwacji wyłącznie w dniu, w którym chcieliby Państwo skorzystać masażu. Prosimy, aby nie umawiać terminów ze znacznym wyprzedzeniem, by następnie odwoływać w ostatniej chwili, gdyż blokują Państwo możliwość rezerwacji innym klientom.

Aktualną dostępność terminów mogą Państwo sprawdzać bezpośrednio w naszym kalendarzu on-line, a także dokonać rezerwacji on-line nawet 15 minut przed jej rozpoczęciem.

Środki ostrożności w Thai Smile

Rozumiemy Państwa obawy, dlatego zapewniamy, że od początku naszej działalności w naszych salonach zachowywane są wszelkie środki ostrożności – zgodnie ze wskazówkami Sanepidu. Dezynfekowanie dłoni i wszelkich powierzchni, stosowanie jednorazowego obuwia, bielizny do masażu, worków podologicznych, wymiana prześcieradeł i ręczników po każdej wykonanej usłudze to dla nas codzienność od ponad 7 lat.

Zgodnie z obecnymi obostrzeniami wchodząc do salonów powinni mieć Państwo zakryte usta i nos. W trakcie pobytu prosimy o korzystanie z dostępnych w salonach środków do dezynfekcji dłoni. Nie mierzymy i nie zapisujemy Państwa temperatury. Zaś Karta Klienta przed zabiegiem to standardowy formularz, który stosujemy od lat – dotyczy Państwa aktualnego zdrowia, oczekiwań wobec masażu oraz występowania przeciwwskazań.

Prosimy Państwa o punktualność i pojawianie się w salonie bez osób towarzyszących, które nie będą korzystać z usługi. Jak dotychczas Klienci, którzy korzystają z naszych usług pierwszy raz, proszeni są o pojawienie się około 5-10 minut wcześniej w celu wypełnienia Karty Klienta.

W trosce o stałą poprawę jakości wszelkie sugestie lub nieprawidłowości należy kierować od razu pracownikowi recepcji lub mailowo kontakt@thai-smile.pl.

Karnety i zaproszenia na masaż tajski

Mając na uwadze Państwa wątpliwości co do bezpieczeństwa, szczególnie osób starszych lub osób będących w grupie podwyższonego ryzyka, przedłużamy terminy ważności voucherów we wszystkich salonach. Zaproszenia i karnety zakupione bezpośrednio w Thai Smile, które były ważne w dniu 15 października 2020 mają automatycznie przedłużony termin ważności. Na ten moment nie podajemy konkretnego terminu – będzie to cały okres trwania czerwonej strefy w powiatach, w których znajdują się nasze salony oraz dodatkowo co najmniej 1 miesiąc.

Obecnemu przedłużeniu podlegają także vouchery, które były już przedłużone kilka miesięcy temu, o ile ich termin ważności nie upłynął przed 15 października.

Share Button

Karnety, zaproszenia, kupony zniżkowe i promocja urodzinowa po wznowieniu działalności

Karnety i zaproszenia na masaż tajski

Mając na uwadze Państwa wątpliwości co do bezpieczeństwa w Polsce w pierwszych 2 tygodniach marca 2020 oraz w związku z zamknięciem salonów w dniach 16 marca – 5 czerwca 2020, wszystkie karnety i zaproszenia na masaż tajski zakupione bezpośrednio w Thai Smile, które były ważne w dniu 1 marca 2020 mają automatycznie przedłużony termin ważności o 4 miesiące. Zaproszenia i karnety zakupione w trakcie zamknięcia salonów nie podlegają przedłużeniu, ze względu na już uwzględniony czas przerwy.

Przykład – jeżeli zaproszenie lub karnet było ważne do:

 • 1 marca 2020, to aktualnie jest ważne do 1 lipca 2020,
 • 25 kwietnia 2020, to aktualnie jest ważne do 25 sierpnia 2020,
 • 1 lipca 2020, to aktualnie jest ważne do 1 listopada 2020,
 • 17 listopada 2020, to aktualnie jest ważne do 17 marca 2021.

Karnety i zaproszenia na masaż tajski, których ważność wygasła z dniem 29 lutego 2020 lub wcześniej są już nieważne. Regulamin realizacji zaproszeń (link) uwzględnia możliwość ich przedłużenia w dowolnym momencie, nawet za kilka miesięcy. Szczegóły znajdują się na odwrocie vouchera lub na stronie internetowej. Jak dotychczas możliwe są indywidualne warunki przedłużenia na podstawie dokumentacji medycznej, a zgłoszenia należy wysłać na adres kontakt@thai-smile.pl.

Imienny kupon zniżkowy

Podobnie jak karnety i zaproszenia, imienne kupony zniżkowe za zapisanie się do newslettera, które były ważne w dniu 1 marca 2020, podlegają automatycznemu przedłużeniu o 4 miesiące.

Wszystkie nowe zapisy w ciągu najbliższych 6 miesięcy, będą podlegać aktualizacji w punkcie 7 regulaminu kuponu, tj. 9 miesięcy zamiast 6 miesięcy.

Promocja urodzinowa

Z dniem 1 czerwca 2020 obowiązują nowe zasady dla promocji urodzinowej. Obecnie możliwa jest zniżka 20% lub 50% w zależności od historii wizyt Klienta.

Klienci, którzy nie mogli skorzystać z promocji urodzinowej w dniach 16 marca – 5 czerwca 2020 (do 7 czerwca w Krakowie), mogą skorzystać z promocji w ciągu 2 miesięcy od wznowieniu działalności na dodatkowych zasadach.

Przykład – jeżeli urodziny były w poniedziałek 23 marca 2020, to Klient może skorzystać z promocji urodzinowej w dowolny poniedziałek (niedzielę lub wtorek) w okresie między 8 czerwca a 6 sierpnia 2020.

Więcej informacji w ofercie promocji urodzinowej (link).

Share Button

4 etap odmrażania gospodarki – gabinety masażu

Aktualizacja z dnia 27 maja 2020

W odpowiedzi na liczne pytania informujemy, iż trzeci etap luzowania obostrzeń zaplanowany od 18 maja 2020 obejmuje wyłącznie fryzjerstwo i kosmetykę. Otwarcie gabinetów masażu, tatuażu czy solariów zaplanowane jest dopiero w czwartym etapie. Mamy ogromną nadzieję, że będzie to już na początku czerwca.

4 etap odmrożenia gospodarki zaplanowany został na dzień 6 czerwca 2020.

W związku z powyższym mogą Państwo dokonywać wstępnych rezerwacji na czerwiec w kalendarzu online Booksy (link), które będziemy potwierdzać ze znacznym wyprzedzeniem.

 • Thai Smile w Poznaniu – od 6 czerwca 2020
 • Thai Smile w Kołobrzegu – od 6 czerwca 2020
 • Thai Smile w Krakowie – od 8 czerwca 2020

Do 5 czerwca włącznie w Thai Smile Poznań nadal mogą Państwo skorzystać z masażu wyłącznie ze skierowaniem od lekarza – szczegóły w dziale Masaż w bólu (link).

Share Button

Masaż tajski w bólu

Thai Smile

Zgodnie z rozporządzeniem rządu od 1 kwietnia 2020 zawieszona jest działalność salonów fryzjerskich, kosmetycznych, tatuaży, jak również gabinetów masaży. Tym samym salony Thai Smile pozostają zamknięte i nie ma możliwości korzystania z naszych usług w celach rekreacyjnych.

Jednakże działalność Thai Smile obejmuje działalność paramedyczną i możemy wykonać masaż w sytuacji, w której jest on wymagany stanem zdrowia. W związku z tym istnieje możliwość wykonania masażu na podstawie skierowania od lekarza.  Masaż nie jest refundowany przez NFZ, jednak skierowanie jest niezbędne.

W ramach skierowań możemy wykonać:

 • tradycyjny masaż tajski,
 • masaż tajski pleców, ramion i głowy,
 • masaż nóg i refleksoterapia stóp,
 • masaż olejkami aromatycznymi – w przypadku przeciwwskazań do masażu tradycyjnego,
 • masaż stemplami ziołowymi – w czasie rekonwalescencji po wypadku (stłuczenia, siniaki itp) lub w przypadku przeciwwskazań do masażu tradycyjnego.

Usługa na podstawie skierowania możliwa jest wyłącznie w Thai Smile POZNAŃ.

Aby skorzystać z masażu w bólu należy:

 • skontaktować się z lekarzem, w celu ustalenia czy masaż jest niezbędny i uzyskać skierowanie,
 • umówić wizytę z jednodniowym wyprzedzeniem,
 • po ustaleniu terminu i rodzaju masażu dokonać przedpłaty przelewem,
 • na masaż udać się własnym środkiem transportu, nie korzystając z komunikacji publicznej,
 • wypełnić kartę klienta,
 • podpisać oświadczenie dotyczące braku kwarantanny oraz braku kontaktu z osobą z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem; ksero skierowania zostaje dołączone do oświadczenia.

Z naszej strony gwarantujemy dbałość o wszelkie środki ostrożności. W salonie jednocześnie będzie przebywać klient, masażystka oraz pracownik recepcji.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że skierowanie lekarskie jest niezbędne do wykonania masażu. W przypadku pojawienia się w salonie bez skierowania, usługa nie zostanie wykonana a płatność uznana za wykorzystaną bez możliwości zwrotu.

Rezerwacje masażu w bólu ze skierowaniem lekarskim prosimy przesyłać mailem – poznan@thai-smile.pl

Dodatkowe informacje

Ponadto przypominamy, że wszystkie zaproszenia, karnety czy kupony zniżkowe, które były ważne w dniu 16 marca 2020, będą miały przedłużony termin ważności. Informacja o długości przedłużenia będzie podana na stronie po zniesieniu zakazu działalności masażu i nie ma konieczności kontaktowania się w sprawie każdego pojedynczego vouchera.

Planowana jest również możliwość skorzystania z masażu w ramach zniżki urodzinowej, jeżeli urodziny przypadały w trakcie zamknięcia salonów. Szczegóły wkrótce.

Share Button

Profilaktyczne zamknięcie

Profilaktyczne zamknięcie

Drodzy Klienci,
mimo, iż nie ma zakazu prowadzenia działalności dla mniejszych punktów usługowych, a wielu z Państwa nadal dokonywało licznych rezerwacji, podjęliśmy decyzję o czasowym zamknięciu salonów. Mając na uwadze zdrowie Państwa oraz naszych pracowników, uznaliśmy, że będzie to najrozsądniejsze rozwiązanie.

Profilaktycznie zamykamy salony w dniach od poniedziałku 16 marca do niedzieli 22 marca włącznie. O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na naszej stronie oraz poprzez nasze kanały social media.

Aktualizacja – salony są zamknięte do odwołania.

Kilka dodatkowych informacji:

 • Terminy ważności wszystkich aktywnych voucherów zakupionych bezpośrednio w Thai Smile zostaną wydłużone. Terminy ważności niezakupionych w Thai Smile zależą od ich dostawców.
 • Przedpłacone rezerwacje, , w tym także rezerwacje promocyjne, zostaną przeniesione na inne terminy.
 • Klienci, którym przysługuje zniżka urodzinowa w okresie zamknięcia salonu, będą mogli z niej skorzystać w późniejszym terminie.

Mamy nadzieję, że sytuacja wkrótce się poprawi i już niebawem będziemy mogli wznowić masaże.

Informacja zdrowotna – ważne!

Pragniemy poinformować, że żaden z naszych pracowników nie wykazuje objawów zarażenia, ani nie jest objęty kwarantanną. Decyzja o zawieszeniu działalności to wyłącznie profilaktyka.

Jeżeli jednak uznają Państwo, że mieli kontakt z osobą zakażoną i jednocześnie korzystali z naszych usług w ciągu minionych 2 tygodni, prosimy o niezwłoczny kontakt z właściwym salonem – telefoniczny lub mailowy.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy kontakt@thai-smile.pl

Share Button