Thai Smile w czerwonej strefie

Thai Smile w czerwonej strefie – masaż i rezerwacje

Informacja z dnia 26 marca 2021

Nowe obostrzenia epidemiologiczne ograniczające działalność salonów fryzjerskich i kosmetycznych nie wpływają na działalność Thai Smile. Nasze salony pozostają otwarte i przyjmujemy rezerwacje w dotychczasowych godzinach. Rekomendujemy jednak, aby korzystać z masażu wyłącznie w przypadku występowania dolegliwości bólowych.

Prosimy o zapoznanie się informacjami na temat rezerwacji i voucherów, które obowiązują od 17 października 2020.

Informacja z dnia 17 października 2020

Masaż tajski jest masażem leczniczym, w związku z tym wszystkie nasze placówki pozostają otwarte i przyjmujemy rezerwacje w dotychczasowych godzinach. Masaże olejowe często są mylnie klasyfikowane jako masaże wyłącznie relaksujące – niemniej nadal są to masaże lecznicze i często są jedyną formą masażu dla osób z przeciwwskazaniami zdrowotnymi do wykonania masażu w formie tradycyjnej.

Do czasu obowiązywania czerwonej i żółtej strefy przy obecnych obostrzeniach nie będzie możliwe korzystanie z masażu wyszczuplającego, ponieważ nie jest masażem leczniczym.

Nie zmieniły się warunki przyjmowania rezerwacji i nadal obowiązują standardowe zasady odwoływania rezerwacji, w tym również dokonywanie zmian czy anulowanie najpóźniej na 24 godziny przed rozpoczęciem usługi bez utraty ważności przedpłaty czy vouchera. 

W związku z tym, jeżeli chcą Państwo korzystać naszych usług i jednocześnie nie są pewni czy się pojawią z obawy o własne zdrowie, uprzejmie prosimy o kontakt w sprawie rezerwacji wyłącznie w dniu, w którym chcieliby Państwo skorzystać masażu. Prosimy, aby nie umawiać terminów ze znacznym wyprzedzeniem, by następnie odwoływać w ostatniej chwili, gdyż blokują Państwo możliwość rezerwacji innym klientom.

Aktualną dostępność terminów mogą Państwo sprawdzać bezpośrednio w naszym kalendarzu on-line, a także dokonać rezerwacji on-line nawet 15 minut przed jej rozpoczęciem.

Środki ostrożności w Thai Smile

Rozumiemy Państwa obawy, dlatego zapewniamy, że od początku naszej działalności w naszych salonach zachowywane są wszelkie środki ostrożności – zgodnie ze wskazówkami Sanepidu. Dezynfekowanie dłoni i wszelkich powierzchni, stosowanie jednorazowego obuwia, bielizny do masażu, worków podologicznych, wymiana prześcieradeł i ręczników po każdej wykonanej usłudze to dla nas codzienność od ponad 7 lat.

Zgodnie z obecnymi obostrzeniami wchodząc do salonów powinni mieć Państwo zakryte usta i nos. W trakcie pobytu prosimy o korzystanie z dostępnych w salonach środków do dezynfekcji dłoni. Nie mierzymy i nie zapisujemy Państwa temperatury. Zaś Karta Klienta przed zabiegiem to standardowy formularz, który stosujemy od lat – dotyczy Państwa aktualnego zdrowia, oczekiwań wobec masażu oraz występowania przeciwwskazań.

Prosimy Państwa o punktualność i pojawianie się w salonie bez osób towarzyszących, które nie będą korzystać z usługi. Jak dotychczas Klienci, którzy korzystają z naszych usług pierwszy raz, proszeni są o pojawienie się około 5-10 minut wcześniej w celu wypełnienia Karty Klienta.

W trosce o stałą poprawę jakości wszelkie sugestie lub nieprawidłowości należy kierować od razu pracownikowi recepcji lub mailowo kontakt@thai-smile.pl.

Karnety i zaproszenia na masaż tajski

Mając na uwadze Państwa wątpliwości co do bezpieczeństwa, szczególnie osób starszych lub osób będących w grupie podwyższonego ryzyka, przedłużamy terminy ważności voucherów we wszystkich salonach. Zaproszenia i karnety zakupione bezpośrednio w Thai Smile, które były ważne w dniu 15 października 2020 mają automatycznie przedłużony termin ważności.

Sprawdź aktualne informacje na temat terminu ważności voucherów TUTAJ.

Share Button

Komentowanie jest wyłączone.