Masaż tajski pleców, ramion i głowy

Masaż tajski pleców, ramion i głowy

Rodzaj tradycyjnego masażu tajskiego, łączącego elementy akupresury, ajurwedy i jogi pasywnej. Pomimo ograniczenia działania do górnych części ciała tj. pleców, ramion, szyi i głowy, dla utrzymania balansu organizmu masowane są również inne części ciała, jednakże zdecydowanie krócej. W trakcie masażu stosowana jest ziołowa maść, która wspomaga naturalny proces leczenia. Masaż usuwa bóle chroniczne, jak i pourazowe z różnych części kręgosłupa oraz wspomaga leczenie migreny.

Thai Smile - Masaż Tajski pleców, ramion i głowy

Wykonywany jest na umiarkowanie twardym materacu, a osoba masowana pozostaje w niekrępującym ruchów ubraniu (luźna koszulka oraz spodenki tzw. fisherman pants), dostępnym w salonie Thai Smile. Masażysta za pomocą swojego ciała, dłoni, palców, łokci, przedramion, a także stóp stosuje różne techniki uciskowe i wyciągające.

Masaż tajski pleców, ramion i głowy zalecany jest dla osób prowadzących mniej aktywny lub stresujący tryb życia, często pracujących w jednej pozycji (np. pracownicy biurowi, kierowcy, prezenterzy), a także dla osób zmagających się z bólami pleców i głowy bez wyraźnej przyczyny.

Wśród wielu korzyści, najważniejszymi są:

  • usunięcie napięć z mięśni i stawów w okolicach ramion i szyi
  • nastawienie kręgów ułatwiające zachowanie właściwej postawy ciała
  • uwolnienie pleców i głowy od bólu, także w wielu przypadkach od bólu migrenowego
  • poprawa jakości snu i ogólnego samopoczucia

Więcej informacji znajdziecie na liście wskazań i ograniczeń masażu.

Oferta Thai Smile dla 1 osoby

Długość masażu:60 minut
Cena:160 zł

PEŁNY CENNIK

Share Button

Komentowanie jest wyłączone.