Świąteczna promocja w Thai Smile

Thai Smile - Boże Narodzenie - Czerwona bombka by pixabay.com.jpgGrudzień, na zewnątrz coraz chłodniej, a Tobie brak energii na codzienne czynności? A może zmęczyły Cię już przygotowania do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia?

Odzyskaj siły korzystając z tradycyjnego masażu tajskiego, zregeneruj mięśnie i stawy dzięki tajskiemu masażowi olejowemu, rozkoszuj się chwilą idealnego relaksu w trakcie masażu gorącym olejkiem kokosowym!

W dniach 17-24 grudnia 2014 zapraszamy Państwa do skorzystania ze specjalnej świątecznej oferty -30% na masaże godzinne oraz -15% na masaże dwugodzinne. Skorzystaj z formularza rezerwacji on-line lub zadzwoń i zarezerwuj swój masaż już teraz!

Chcesz podarować bliskim pod choinkę odrobinę relaksu i egzotycznej przyjemności? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zaproszenia na masaże w świątecznej szacie graficznej. Skorzystaj z formularza zamówień!

Pierwszy raz korzystasz z masażu tajskiego? Nie jesteś pewien jakości naszych usług? Sprawdź opinie naszych klientów.

Dla każdego klienta, który w grudniu skorzysta z masażu tajskiego w Thai Smile lub zakupi bon podarunkowy, przygotowaliśmy kupony rabatowe w wysokości 20%, do wykorzystania w trakcie kolejnej płatności.

Szczegółowe informacje o promocji oraz o kuponach rabatowych w dziale PROMOCJE.

Share Button

Komentowanie jest wyłączone