Profilaktyczne zamknięcie

Profilaktyczne zamknięcie

Drodzy Klienci,
mimo, iż nie ma zakazu prowadzenia działalności dla mniejszych punktów usługowych, a wielu z Państwa nadal dokonywało licznych rezerwacji, podjęliśmy decyzję o czasowym zamknięciu salonów. Mając na uwadze zdrowie Państwa oraz naszych pracowników, uznaliśmy, że będzie to najrozsądniejsze rozwiązanie.

Profilaktycznie zamykamy salony w dniach od poniedziałku 16 marca do niedzieli 22 marca włącznie. O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na naszej stronie oraz poprzez nasze kanały social media.

Aktualizacja – salony są zamknięte do odwołania.

Kilka dodatkowych informacji:

  • Terminy ważności wszystkich aktywnych voucherów zakupionych bezpośrednio w Thai Smile zostaną wydłużone. Terminy ważności niezakupionych w Thai Smile zależą od ich dostawców.
  • Przedpłacone rezerwacje, , w tym także rezerwacje promocyjne, zostaną przeniesione na inne terminy.
  • Klienci, którym przysługuje zniżka urodzinowa w okresie zamknięcia salonu, będą mogli z niej skorzystać w późniejszym terminie.

Mamy nadzieję, że sytuacja wkrótce się poprawi i już niebawem będziemy mogli wznowić masaże.

Informacja zdrowotna – ważne!

Pragniemy poinformować, że żaden z naszych pracowników nie wykazuje objawów zarażenia, ani nie jest objęty kwarantanną. Decyzja o zawieszeniu działalności to wyłącznie profilaktyka.

Jeżeli jednak uznają Państwo, że mieli kontakt z osobą zakażoną i jednocześnie korzystali z naszych usług w ciągu minionych 2 tygodni, prosimy o niezwłoczny kontakt z właściwym salonem – telefoniczny lub mailowy.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy kontakt@thai-smile.pl

Share Button

Komentowanie jest wyłączone.