Bieg po zdrowie! 6 września na poznańskiej Cytadeli

Bieg po zdrowie - logoZapraszamy Państwa do wzięcia udziału w wydarzeniu, organizowanym przez Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego i Stowarzyszenie Bono Serviamus, które odbędzie się już w najbliższą sobotę 6 września na poznańskiej Cytadeli – Bieg po zdrowie. Thai Smile jest partnerem wydarzenia.

Miłośnicy biegania, w różnych kategoriach wiekowych, będą mieli do przebiegnięcia trasę 5 kilometrów. Planowany start głównego biegu jest o godzinie 11.00, zaś o godzinie 10.00 odbędzie się bieg dla dzieci. Zapisy, regulamin biegu oraz pozostałe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej poświęconej wydarzeniu.

Na uczestników wydarzenia czekają liczne nagrody, w tym zaproszenia na tradycyjny masaż tajski wykonywany w salonie masażu tajskiego Thai Smile. Ponadto, uczestnicy mogą możliwość bezpłatnego wykonania 3 badań dostępnych na pikniku medycznym już od wczesnych godzin porannych.

Dodatkowo, dla miłośników sportu i zdrowego, aktywnego trybu życia, w dniach 5-7 września przygotowaliśmy specjalną ofertę! Masaż tajski dla sportowców w cenie 150 zł za 60 minut, zamiast 170 zł. Promocja nie łączy się z innymi ofertami. Dostępna dla wszystkich klientów, nie tylko dla uczestników wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!

Relacja z wydarzenia w galerii na portalu Facebook

Share Button

Komentowanie jest wyłączone.