Bieg charytatywny – Rak. To się leczy!

Kampania społeczna - Rak. To się leczy!28 września zapraszamy Was nad jezioro Malta, gdzie odbędzie się bieg charytatywny kampanii społecznej Rak. To się leczy!, którego celem jest w przyjemny sposób zwiększyć świadomość o profilaktyce antynowotworowej.  Wydarzenie jest manifestem:  Rak. To się leczy!   Robimy rakowi wspak!  Przegoń raka!

Zapisy są jeszcze przyjmowane do 25 września. Wpisowe z biegów zostanie przekazane na Polską Koalicję Pacjentów Onkologicznych, aby móc sfinansować jeszcze większej liczbie Polaków dostęp do ekspertów i badań oraz wiedzy.

Na terenie biegów w Miasteczku zdrowia  będzie czekało wiele dodatkowych atrakcji takich jak pokazy Zumby i Capoeira oraz zabawy dla dzieci. Ponadto będzie można wykonać bezpłatne badania (w tym mammograficzne), skorzystać z porady lekarskiej, dietetycznej, psychologicznej, a także braffiterskiej.

Przyjdź z całą rodziną i razem przegońcie raka! Wcześnie wykryty rak jest uleczalny.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz kampanii społecznej znajdziecie na stronie www.rak.tosieleczy.pl

Thai Smile jest Partnerem biegu charytatywnego Rak. To się leczy! – dla uczestników zostały przygotowane zaproszenia na tradycyjny masaż tajski.

Relacja z wydarzenia w galerii na portalu Facebook

Share Button

Komentowanie jest wyłączone.