30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami, dlatego z radością informujemy o naszych działaniach w ramach tegorocznego wydarzenia. Podobnie jak w poprzednich latach zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji zaproszeń na masaż tajski w Thai Smile, z których będą mogli skorzystać Państwo lub osoby obdarowane.

W recepcjach salonów w Poznaniu i w Krakowie pojawiły się Sztabowe Puszki Stacjonarne, do których można wrzucać datki już teraz! Każdy Darczyńca otrzyma czerwone serduszko WOŚP.

30 Finał WOŚP 2022
eSkarbonka WOŚP - 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

eSkarbonka Thai Smile

Dodatkowo utworzyliśmy eSkarbonkę, napędzaną przez Mastercard. Możecie Państwo wesprzeć WOŚP i zagrać z nami dla okulistyki dziecięcej wpłacając na naszą wirtualną skarbonkę pod linkiem https://eskarbonka.wosp.org.pl/8hj5f5

30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – aukcje charytatywne

W ramach aukcji charytatywnych na rzecz Finału WOŚP, dostępnych na platformie Allegro Charytatywni, przygotowaliśmy po 4 zaproszenia na każde miasto tj. Poznań, Kołobrzeg i Kraków. Przekazane zostają zaproszenia na tradycyjny masaż tajski, masaż tajski pleców, ramion i głowy, masaż tajski olejkami aromatycznymi oraz masaż tajski gorącym olejkiem kokosowym – wszystkie w opcji 60 minut dla 1 osoby, z datą ważności 31.01.2023 r. Zaproszenia są formie papierowej z opcją wysyłki listem poleconym lub do paczkomatu. Nie oferujemy zaproszeń w formie plików do własnego wydruku. Niemniej dodaliśmy opcję wysyłki faktury (wraz z indywidualnym kodem do realizacji usługi) na wskazany przez Państwa adres e-mail.

Do każdego zaproszenia wystawiamy fakturę o wartości zaproszenia zgodnie z cennikiem. Kwota wyższa jest traktowana jako darowizna osoby licytującej. Płatności za aukcje należy dokonywać wyłącznie przez portal do licytacji, gdyż wpłaty za aukcje w całości są przeznaczone na 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Aukcje ruszają w piątek 21 stycznia 2022 w godzinach wieczornych.

Zapraszamy!

Linki do licytacji zaproszeń dla miasta Poznań

Linki do licytacji zaproszeń dla miasta Kołobrzeg

Linki do licytacji zaproszeń dla miasta Kraków

Podsumowanie

W tym miejscu pojawi się podsumowanie naszych działań, czyli łączna kwota zebranych datków na rzecz 30 Finału WOŚP.

Zachęcamy do zapoznania się z ogółem naszych działań na rzecz innych osób i organizacji.

Share Button

Komentowanie jest wyłączone.