Profilaktyczne zamknięcie

Profilaktyczne zamknięcie

Drodzy Klienci,
mimo, iż nie ma zakazu prowadzenia działalności dla mniejszych punktów usługowych, a wielu z Państwa nadal dokonywało licznych rezerwacji, podjęliśmy decyzję o czasowym zamknięciu salonów. Mając na uwadze zdrowie Państwa oraz naszych pracowników, uznaliśmy, że będzie to najrozsądniejsze rozwiązanie.

Profilaktycznie zamykamy salony w dniach od poniedziałku 16 marca do niedzieli 22 marca włącznie. O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na naszej stronie oraz poprzez nasze kanały social media.

Aktualizacja – salony są zamknięte do odwołania.

Kilka dodatkowych informacji:

 • Terminy ważności wszystkich aktywnych voucherów zakupionych bezpośrednio w Thai Smile zostaną wydłużone. Terminy ważności niezakupionych w Thai Smile zależą od ich dostawców.
 • Przedpłacone rezerwacje, , w tym także rezerwacje promocyjne, zostaną przeniesione na inne terminy.
 • Klienci, którym przysługuje zniżka urodzinowa w okresie zamknięcia salonu, będą mogli z niej skorzystać w późniejszym terminie.

Mamy nadzieję, że sytuacja wkrótce się poprawi i już niebawem będziemy mogli wznowić masaże.

Informacja zdrowotna – ważne!

Pragniemy poinformować, że żaden z naszych pracowników nie wykazuje objawów zarażenia, ani nie jest objęty kwarantanną. Decyzja o zawieszeniu działalności to wyłącznie profilaktyka.

Jeżeli jednak uznają Państwo, że mieli kontakt z osobą zakażoną i jednocześnie korzystali z naszych usług w ciągu minionych 2 tygodni, prosimy o niezwłoczny kontakt z właściwym salonem – telefoniczny lub mailowy.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy kontakt@thai-smile.pl

Share Button

Działamy jak zawsze!

Szanowni Klienci,
Uprzejmie informujemy, że nasze salony działają normalnie. W związku z tym obowiązują standardowe zasady przyjmowania, jak i odwoływania rezerwacji.

W odpowiedzi na często zadawane pytania o nasze masażystki – są to obywatelki Tajlandii, a nie Chin. Ponadto kilka ostatnich miesięcy spędziły w Polsce.

Grypa a koronawirus

Śledzimy bieżące informacje podawane przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu.

Koronowirus rozprzestrzenia się podobnie jak wirus grypy sezonowej oraz wykazuje podobne objawy i powikłania. Obie choroby dotyczą dróg oddechowych i są groźne dla osób znajdujących się w grupie wysokiego ryzyka tj. osoby starsze lub osoby z chorobami towarzyszącymi obniżającymi odporność.

Z raportu Światowej Organizacji Zdrowia wynika, że 80% przypadków zakażeń ma charakter łagodny lub bezobjawowy.

W Polsce wyłącznie w lutym 2020 na grypę sezonową odnotowano ponad 800 tysięcy przypadków grypy w wyniku rozprzestrzeniania się. Zatem apelujemy o zachowanie spokoju oraz uważne dbanie o higienę (choćby przez częste i prawidłowe mycie dłoni), aby zminimalizować ryzyko codziennego rozprzestrzenienia się jakichkolwiek bakterii i wirusów.

Ulotka na temat prawidłowego dezynfekowania dłoni według GIS [POBIERZ]

Środki ostrożności w Thai Smile

Rozumiemy Państwa obawy, dlatego spieszymy z wyjaśnieniem, że od początku naszej działalności w naszych salonach zachowywane są wszelkie środki ostrożności – zgodnie ze wskazówkami Sanepidu.

Stosowanie obuwia oraz bielizny jednorazowej. Wymiana prześcieradeł oraz ręczników po każdej wykonanej usłudze. Jednorazowe worki podologiczne w miskach do mycia stóp. Dezynfekowanie dłoni.  W trakcie wykonywania usługi ponowne mycie dłoni przed rozpoczęciem masażu głowy.

Zwiększyliśmy częstotliwość dezynfekowania powierzchni, takich jak klamki, stoliki, lada recepcji itp.

Państwo również możecie korzystać ze środków dezynfekujących dłonie w trakcie pobytu.

W trosce o stałą poprawę jakości wszelkie sugestie lub nieprawidłowości należy kierować od razu pracownikowi recepcji lub mailowo kontakt@thai-smile.pl.

Przyjmowanie rezerwacji oraz ich odwoływanie

W obecnej chwili nie zmieniły się warunki przyjmowania rezerwacji i funkcjonujemy normalnie. Obowiązują standardowe warunki odwoływania rezerwacji, w tym również dokonywanie zmian czy anulowanie najpóźniej na 24 godziny przed rozpoczęciem usługi bez straty ważności przedpłaty czy vouchera.

Jeżeli posiadają Państwo voucher, którego termin ważności upływa w najbliższych dniach a jednocześnie nie chcą z niego korzystać teraz, przypominamy, że regulamin uwzględnia możliwość jego przedłużenia w dowolnym momencie, nawet za kilka miesięcy. Szczegóły znajdują się na odwrocie vouchera lub w regulaminie na stronie internetowej. Jak dotychczas możliwe są indywidualne warunki przedłużenia na podstawie dokumentacji medycznej, a zgłoszenia należy wysłać na adres kontakt@thai-smile.pl.

Źródła

 • https://gis.gov.pl/ – Główny Inspektorat Sanitarny
 • https://wsse-poznan.pl/ – Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu
 • https://www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/situation-reports/20200306-sitrep-46-covid-19.pdf?sfvrsn=96b04adf_2 – Raport Światowej Organizacji Zdrowia
 • https://pacjent.gov.pl/
 • https://www.mp.pl/pacjent/choroby-zakazne/aktualnosci/225676,koronawirus-najnowsze-informacje
 • https://www.mp.pl/pacjent/choroby-zakazne/aktualnosci/228801,czy-koronawirus-covid-19-jest-grozniejszy-niz-grypa-sezonowa
Share Button

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020

Gorąco zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w licytacji zaproszeń na masaż tajski w Thai Smile, w ramach 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z których możecie Państwo sami skorzystać lub obdarować najbliższych.

Dostępne są zaproszenia na:

 • tradycyjny masaż tajski,
 • masaż tajski pleców, ramion i głowy,
 • masaż tajski olejkami aromatycznymi,
 • masaż tajski gorącym olejkiem kokosowym.

Link do licytacji na portalu Charytatywni Allegro.

Dochód z aukcji w całości przeznaczony jest na 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy!

Share Button

Boże Narodzenie 2019

Święta to czas na relaks i odpoczynek!
Wesołych Świąt! Merry Christmas! สุขสันต์วันคริสต์มาส!
Pracownicy Thai Smile 🎁🎄😍

~*~

Godziny otwarcia salonów w świątecznym okresie:

24-26 grudnia zamknięte
31 grudnia od 10:00 do 16:00 (salon w Kołobrzegu zamknięty)
1 stycznia zamknięte

Share Button

Cyber Monday w Thai Smile

Co prawda zakończyliśmy sprzedaż zaproszeń i karnetów w ramach Black Friday, ale to nie koniec promocji! Z okazji Cyber Monday przygotowaliśmy zniżkę na wybrane masaże tajskie z oferty o długości 60 minut! Jeśli jeszcze nigdy nie korzystaliście z masażu tajskiego, to jest okazja by to zmienić!

Co należy zrobić? Wybrać odpowiedni termin i godzinę. Wypełnić formularz rezerwacji na naszej stronie internetowej w Cyber Monday podając hasło promocyjne. Po potwierdzeniu terminu – opłacić rezerwację przelewem.

Szczegóły oferty znajdziecie w zakładce Promocje.

Share Button