Zaproszenie / Bon podarunkowy

Zaproszenie na masaż tajski

Czy Tobie również życzenie komuś zdrowia, spokoju i uśmiechu wydaje się być czymś sztampowym? Zatem, aby gest nabrał wyrazistego znaczenia, warto pomyśleć o prezencie, który faktycznie przyczyni się do poprawy jakości zdrowia bliskiej osoby. Zaproszenie na masaż tajski to idealny i unikatowy prezent na każdą okazję!

Jeżeli zastanawiasz się, który masaż będzie właściwym wyborem, zacznij od odpowiedzi na pytanie, czy ma on w większym stopniu leczyć czy relaksować? Masaże w naszej ofercie charakteryzują się obiema cechami, jednakże ze względu na zastosowane techniki, oddziałują na nasze ciało w różnym stopniu – tradycyjny masaż tajski poprawia kondycję fizyczną poprzez usunięcie źródeł bólu w mięśniach i stawach natomiast masaż tajski olejkami aromatycznymi relaksuje za pomocą łagodniejszego dotyku i aromaterapii, przy jednoczesnej pielęgnacji skóry. Jeżeli mimo to, nie jesteś pewien, który masaż będzie odpowiedni, skontaktuj się z nami – pomożemy w wyborze!

Zaproszenie na masaż tajski w salonie masażu Thai Smile, to możliwość obdarowania bliskiej osoby chwilą odprężenia, która przywróci równowagę ciała i umysłu. Zakupione zaproszenie jest ważne przez 3 miesiące, zatem decyzję wyboru terminu i godziny realizacji masażu pozostawiamy osobie obdarowanej.

Zaproszenia kupowane w promocyjnych cenach zwykle mają skrócony termin ważności. Prosimy o dokładne zapoznanie się z informacjami na ten temat w treści danej promocji.

Zaproszenie – zasady zamawiania

Chcąc zamówić zaproszenie i sprezentować je bliskiej osobie, należy wykonać poniższe kroki:Thai Smile - zaproszenie 2015

  1. Dokładnie wypełnić poniższy formularz, zwracając szczególną uwagę na dane, które mają być zawarte w zaproszeniu. Nie jest konieczne wpisywanie nazwisk w polach “od” i “do”.
  2. Dokonać przelewu w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia na podany adres e-mail.
  3. Zaproszenie z pełnym wydrukiem zostanie wysłane na wskazany adres już w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty, o czym zostaną Państwo poinformowani.

Zamawiający przyjmuje do wiadomości i akceptuje, że ceny zawarte w cenniku na stronie internetowej Thai Smile, są cenami aktualnymi i podlegają czasowej promocji aktualnej w dniu złożenia zamówienia (chyba, że opis oferty promocyjnej stanowi inaczej). W przypadku braku dokonania płatności w wyżej wspomnianym terminie tj. 3 dni roboczych, zamówienie uznane zostanie za niebyłe. W sytuacji złożenia kolejnego zamówienia na te same lub podobne dane, będą obowiązywać ceny i promocje na dzień kolejnego zamówienia.

W odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów, uprzejmie informujemy, iż nie wysyłamy zaproszeń w formie pliku gotowego do własnego wydruku. W trakcie płatności za zamawiane zaproszenie nie ma możliwości skorzystania z żadnej stale obowiązującej promocji np. z kuponu zniżkowego wartości 50zł, czy promocji urodzinowej.

Zamawiający, jak i osoba obdarowana zobowiązane są do zapoznania się zasadami realizacji zaproszeń.

UWAGA! Obecnie realizujemy zamówienia wyłącznie z opcją wysyłki na wskazany adres w formularzu, a usługa ta wynosi 8 zł Pocztą Polską na terenie Polski. Zatem jeżeli zależy Państwu na krótkim czasie realizacji, zapraszamy do wizyty w jednym z naszych salonów masażu w godzinach od 12:00 do 21:30. W tym wypadku obowiązuje płatność gotówką lub kartą płatniczą.

 

Zaproszenie – formularz zamówienia

Informacje widoczne na zaproszeniu
Dla
Od
Masaż
Salon
Dane kontaktowe Zamawiającego
Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Forma płatności
Dane do wysyłki
Uwagi
Tak, zapoznałem się z zasadami zamawiania.
Tak, zapoznałem się z zasadami realizacji zaproszeń i akceptuję je.
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Thai Smile - Salon Masażu Tajskiego właściciela serwisu http://thai-smile.pl/ do celów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. z 2002 r. Dz. U. Nr 101, poz. 926, ze zm.). Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych i informacji handlowych z Thai Smile - Salon Masażu Tajskiego w rozumieniu Ustawy z dnia 18.07.2002 roku, o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144 poz. 1204 z 2002 roku)

 

Szanowni Państwo, w związku z przerwą urlopową w dniach 02-05 sierpnia 2018, wszystkie zamówienia dokonane w tych dniach będą realizowane od poniedziałku 6 sierpnia. Za utrudnienia przepraszamy!

Share Button

Comments are closed