Poznań za pół ceny

Poznań za pół ceny 2019!

Mamy przyjemność poinformować, iż salon masażu Thai Smile po raz kolejny został Partnerem akcji Poznań za pół ceny, organizowanej już po raz jedenasty! Hotele, restauracje, SPA, warsztaty, muzea, zoo, palmiarnia, baseny oraz inne atrakcje! W ramach tego wydarzenia mieszkańcy miasta oraz turyści mogą skorzystać z ofert wielu firm za pół ceny.  My również zapraszamy do skorzystania z naszych masaży w obniżonych cenach. W tym roku akcja będzie miała miejsce w dniach 4-5 maja 2019. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zachęcamy do rezerwowania terminów już teraz, wyłącznie poprzez formularz rezerwacji znajdujący się poniżej.

Nasza oferta w ramach Poznań za pół ceny. 80 zł dla 1 osoby za masaż o długości 60 minut:

 • masaż tajski gorącym olejkiem kokosowym: 80 zł 160 zł (rabat 50%)
 • masaż tajski olejkiem mlecznym: 80 zł 160 zł (rabat 50%)
 • masaż tajski olejkami aromatycznymi: 80 zł 150 zł (rabat 46,66%)
 • tradycyjny masaż tajski: 80 zł  125 zł (rabat 36%)
 • masaż tajski głowa, ramiona, plecy: 80 zł 125 zł (rabat 36%)
 • masaż tajski dla seniorów: 80 zł  125 zł (rabat 36%)

Promocja dostępna wyłącznie dla nowych klientów, którzy nie korzystali jeszcze z usług masażu w salonie Thai Smile. Dotychczasowych klientów zapraszamy do skorzystania z innych stałych promocji lub do zapisania się do newslettera i skorzystania z kuponu zniżkowego. Raz w roku z okazji swoich urodzin również mogą Państwo skorzystać z masażu ze zniżką 50%. Więcej informacji w dziale promocje.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszej oferty w obniżonej cenie w ramach akcji Poznań za pół ceny, zapraszamy do zapoznania się z naszym wewnętrznym regulaminem akcji.

Uprzejmie informujemy, iż ze względu na duże zainteresowanie ofertą w poprzednich latach oraz ograniczoną liczbą miejsc, Państwa rezerwacja powinna zostać opłacona przelewem do dnia 26 kwietnia 2019.

 Thai Smile - Poznań za pół ceny 2019

Poznań za pół ceny – regulamin Thai Smile

 1. Przed przystąpieniem do rezerwacji terminu prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami na naszej stronie internetowej:
 2. Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów, którzy nie korzystali jeszcze z usług masażu w salonie Thai Smile. Weryfikacja na podstawie okazania dokumentu potwierdzającego tożsamość po przybyciu do salonu i wypełnieniu karty klienta przed skorzystaniem z usługi.
 3. Zgłoszenie rezerwacji poprzez wypełnienie niżej umieszczonego formularza rezerwacji.
 4. Pracownik salonu Thai Smile po zapoznaniu się z Państwa zgłoszeniem, przygotuje wstępną rezerwację i mailowo prześle dane do wykonania przelewu.
 5. W przypadku braku możliwości rezerwacji wybranego terminu, pracownik salonu Thai Smile zaproponuje inny dostępny termin w ramach weekendu Poznań za pół ceny.
 6. W przypadku braku wolnych miejsc, na Państwa życzenie, zostaną Państwo wpisani na listę rezerwową (o czym mowa w punkcie 8).
 7. Każdą rezerwację należy opłacić przelewem do dnia 26 kwietnia 2019. Potwierdzenie przyjęcia płatności, tym samym potwierdzenie rezerwacji zostanie wysłane mailowo.
 8. W sytuacji wykonania przelewu w dniu 26 kwietnia 2019 należy tego samego dnia przesłać mailowo potwierdzenie zlecenia przelewu do salonu Thai Smile.
 9. W przypadku braku płatności za rezerwację do w/w terminu, rezerwacja zostaje anulowana, a zwolniony termin zostaje przedstawiony klientom z listy rezerwowej w dniu 27 kwietnia 2019. Uwaga – decyduje kolejność zgłoszeń!
 10. Klienci z listy rezerwowej, po akceptacji zaproponowanego terminu, również zobowiązani są do opłacenia rezerwacji do dnia 1 maja 2019.
 11. W sytuacji wykonania przelewu w dniu 1 maja 2019 należy tego samego dnia przesłać mailowo potwierdzenie zlecenia przelewu do salonu Thai Smile.
 12. W przypadku braku płatności za rezerwację do w/w terminu, rezerwacja zostaje anulowana, a zwolniony termin zostaje przedstawiony kolejnym klientom z listy rezerwowej, którzy płatności dokonają bezpośrednio w salonie Thai Smile.
 13. W trosce o zachowanie komfortu Państwa i pozostałych klientów, w trakcie pobytu w salonie masażu Thai Smile należy wyłączyć telefon komórkowy lub przynajmniej wyłączyć dźwięki telefonu.
 14. Po zakończonym weekendzie otrzymają Państwo na wskazany adres e-mail prośbę o przygotowanie opinii na temat naszych usług w wybranym przez Państwa miejscu.

23.04.2019

Dodatkowo dodaliśmy kolejny dzień z możliwością rezerwacji, tj. poniedziałek 6 maja 2019.

30.04.2019

Uprzejmie informujemy, że w dniach 4 i 5 mają na ten moment brak wolnych miejsc. Możliwe są wyłącznie zgłoszenia na listę rezerwową.


Poznań za pół ceny – formularz rezerwacji

  Dzień

  Godzina

  Lista rezerwowa

  Ilość osób

  Rodzaj masażu

  Imię i nazwisko osoby rezerwującej

  Numer telefonu

  Imiona i nazwiska osób towarzyszących, jeśli są

  Adres e-mail

  Dokument zakupu

  Dane do faktury

  Uwagi

  Prosimy o akceptację poniższych warunków:
  Tak, zapoznałem się z "Poznań za pół ceny – regulamin Thai Smile" i akceptuję go.

  Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Thai Smile - Salon Masażu Tajskiego właściciela serwisu http://thai-smile.pl/ do celów realizacji usługi masażu zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”). Więcej informacji w zakładce RODO .

  Potwierdzam, że dotychczas nie korzystałem/-łam z usług firmy Thai Smile - Salon Masażu Tajskiego (w tym także osoby mi towarzyszące) i jestem świadomy/-a, że promocja w ramach akcji Poznań za pół ceny jest promocją wyłącznie dla nowych klientów.

  Przyjmuję do wiadomości, że w przypadku podania nieprawdziwych danych lub stwierdzenia w dniu rezerwacji na podstawie dowodu osobistego, iż ja bądź osoby mi towarzyszące korzystały już z usług firmy Thai Smile - Salonu Masażu Tajskiego zniżka nie przysługuje. W takiej sytuacji konieczna będzie dopłata różnicy w cenie, a w przypadku rezygnacji z usługi dokonana przedpłata nie zostanie zwrócona, tylko uznana za wykorzystana w ramach zajętego miejsca.


  Poznań za pół ceny – kontakt

  W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy na adres zapolceny@thai-smile.pl. Pracownik wyznaczony do obsługi klientów korzystających z oferty w ramach akcji Poznań za pół ceny będzie dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 18:00.

  Organizatorem akcji jest Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna.

  Share Button

  Komentowanie jest wyłączone.