Opinie klientów

Jeżeli skorzystałeś z usług salonu masażu Thai Smile, zachęcamy do pozostawienia opinii na temat jakości oferowanych przez nas masaży, obsługi czy atmosfery panującej w lokalu.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza, uzupełniając także informacje na temat masażu, z którego Państwo skorzystali, oraz ze względu na wielojęzyczność naszej strony, także kraj pochodzenia. Adres e-mail nie zostanie opublikowany na stronie, a także nie zostanie dodany do Newslettera.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 56 reviews
Placówka: Poznań
Rodzaj masażu: masaż tajski olejkami aromatycznymi

Bardzo dobrze spędzona godzina, masaż godny polecenia. Jedyny minus za to, że nie do końca można się wyciszyć, ponieważ przeszkadzają odgłosy dochodzące z zewnątrz lokalu.

Placówka: Poznań
Rodzaj masażu: Tajski olejami aromatycznymi

Cudowny masaż! Doznania jak w niebie.

Placówka: poznań
Rodzaj masażu: masaż stóp i tradycyjny ciała

bardzo dobrze spędzona godzina:) zarówno masaż stóp jak i tradycyjny masaż całego ciała są godne polecenia i warte ponownych wizyt, a na do widzenia zawsze pyszna herbata:)

Placówka: Krakow
Rodzaj masażu: Masaż olejkami aromatycznymi

Massage was just awesome. Tai is very nice person and did her work well, I felt completely relaxed.Also thanks for the warm and delicious tea.

Placówka: Thai smile Poznan
Rodzaj masażu: Masaz stop

Relaks, profesjonalizm i czystosc salonu na najwyzszym poziomie. Lubie tu wracac.

Placówka: poznan
Rodzaj masażu: klasyczny

cudowne odprężenie i relaks

Placówka: Poznań
Rodzaj masażu: Tajski olejami aromatycznymi

Przyznam, że nie spodziewałam się tak profesjonalnej obsługi oraz przede wszystkim bardzo profesjonalnego podejścia do klienta. A sam masaż....relwelacja, na pewno nie poprzestane na tej jednej wizycie 🙂

Placówka: Kraków
Rodzaj masażu: Tradycyjny masaż tajski

Bardzo klimatyczne miejsce. W środku od razu zapomina się o tym, co na zewnątrz. Sam masaż - super!

Placówka: Poznań
Rodzaj masażu: tradycyjny, tajski pleców,ramion i głowy

Najlepszy masaż w Poznaniu. Siedzę dużo przed komputerem, co powoduje co jakiś czas bóle głowy, karku i pleców. Masażystki bezbłędnie wyczuwają problematyczne miejsca i je rozmasowywują. Masaż jest czasem bolesny ale bardzo skuteczny. Panie są przesympatyczne, a miejsce pozwala się odprężyć. Naprawdę polecam wszystkim i wrócę tu jeszcze nie raz.

Placówka: poznań
Rodzaj masażu: tradycyjny

jestem bardzo zadowolony z dotychczasowych usług . byliśmy z żoną parokrotnie każdorazowo było zgodnie z oczekiwaniami .miła obsługa , profesjonalny masaż , dodatkowo przydatne rady od osoby pracującej na holu . jesteśmy zadowoleni i na pewno będziemy stałymi bywalcami . jednakże ostatnio mieliśmy wrażenie że masaż trwał trochę krócej niż godzina

Page 1 of 6:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

 

Opinie klientów na temat masażu tajskiego w Thai Smile możecie również poznać na poniższych portalach społecznościowych.

Opinie klientów o Thai Smile na TripAdvisor.pl Opinie klientów o Thai Smile na Opinie klientów o Thai Smile na Opinie klientów o Thai Smile na Opinie klientów o Thai Smile na Holiday Check Thai Smile - Tradycyjny Masaż Tajski Poznań

Share Button

Comments are closed