Opinie klientów

Jeżeli skorzystałeś z usług salonu masażu Thai Smile, zachęcamy do pozostawienia opinii na temat jakości oferowanych przez nas masaży, obsługi czy atmosfery panującej w lokalu.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza, uzupełniając także informacje na temat masażu, z którego Państwo skorzystali, oraz ze względu na wielojęzyczność naszej strony, także kraj pochodzenia. Adres e-mail nie zostanie opublikowany na stronie, a także nie zostanie dodany do Newslettera.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 68 reviews
Placówka: Poznań
Rodzaj masażu: Tradycyjny tajski i stemplami

Oba masaże cudowne. Idealny relaks po ciężkim tygodniu pracy. Obsługa profesjonalna, atmosfera wspaniała. Polecam serdecznie.

Placówka: Poznań
Rodzaj masażu: Tradycyjny Tajski

To się nazywa masaż, nie jakieś głaskanie. Po zabiegu czujesz się jak młody bóg

Placówka: Kraków
Rodzaj masażu: Masaż tajski pleców, ramion i głowy

Najlepszy masaż jaki miałem ! Panie przemiłe. Cudownie spędzona godzina. Muzyka, atmosfera i klimat niezapomniany. Polecam w 100%

Placówka: Poznan
Rodzaj masażu: Wyszczuplajacy

Niebywale relaksująca godzina. Panie masażystki są cudowne i bardzo serdeczne. Taka przyjemność od czasu do czasu obowiązek! Gorąco polecam! 🙂

Placówka: Kraków
Rodzaj masażu: Tradycyjny masaż tajski

Serdecznie polecam, fantastyczny klimat, profesjonalna obsługa; super samopoczucie po masażu.

Placówka: kraków
Rodzaj masażu: relaksacyjny

Bardzo profesjonalny masaż. Gorąco polecam

Placówka: Krakow
Rodzaj masażu: Sportowy

Bardzo dobry masaz, duza ulga po maratonie i mocnych treningach biegowych. POLECAM!

Placówka: Poznań
Rodzaj masażu: Tradycyjny

Cudowne miejsce, przemiła obsługa, świetna masażystka znająca się na tajskim masażu perfekcyjnie, wspaniała atmosfera pozwalająca na ucieczkę od codziennosci. Był to mój pierwszy w życiu i napewno nie ostatni tajski masaż, wrażenia niesamowite. Masaż tradycyjny idealny dla tych, którzy lubią czuć, że są masowani a nie głaskani- uciskanie, rozciąganie spowodowało zmniejszenie napięć mięśniowych i ogólne odprężenie. Polecam gorąco!

Placówka: Poznan
Rodzaj masażu: Wyszczuplajacy

Super!!! goraco polecam

Placówka: Kraków
Rodzaj masażu: Tradycyjny masaż całego ciała

Wspaniale przeprowadzony masaż od stóp, nóg, pleców i głowy. Panie bardzo zaangażowane. Byłem już dwukrotnie na tym masażu razem z żoną. Będziemy korzystać od czasu do czasu.

Page 1 of 7:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

 

Opinie klientów na temat masażu tajskiego w Thai Smile możecie również poznać na poniższych portalach społecznościowych.

Opinie klientów o Thai Smile na TripAdvisor.pl Opinie klientów o Thai Smile na Opinie klientów o Thai Smile na Opinie klientów o Thai Smile na Opinie klientów o Thai Smile na Holiday Check Thai Smile - Tradycyjny Masaż Tajski Poznań

Share Button

Comments are closed