Opinie klientów

Jeżeli skorzystałeś z usług salonu masażu Thai Smile, zachęcamy do pozostawienia opinii na temat jakości oferowanych przez nas masaży, obsługi czy atmosfery panującej w lokalu.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza, uzupełniając także informacje na temat masażu, z którego Państwo skorzystali, oraz ze względu na wielojęzyczność naszej strony, także kraj pochodzenia. Adres e-mail nie zostanie opublikowany na stronie, a także nie zostanie dodany do Newslettera.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 58 reviews
Placówka: Krakow
Rodzaj masażu: olejkami

Skorzystalam dzis z 2h masazu olejkiem kokosowym i przyznam, ze byl to moj pierwszy masaz wykonany tak profesjonalnie i z dusza. Pani masazystka naprawde wklada cala sile i zaanazowanie, zeby chwile spedzone w Thai Smile milo wspominac i co najwzniejsze swietnie sie zrelaksowac. Jedna tylko uwaga dla wszystkich, ktorzy nigdy nie poddawali sie masazowi tajskiemu - to prawdziwy masaz, gdzie poczuje sie kazdy miesien a nie "glaskanie". Jestem bardzo zadowolona i z pewnoscia bede wracac regularnie do Thai Smile 🙂

Placówka: Poznań
Rodzaj masażu: godzinny całego ciała

Nie tylko relaks ale ukojenie w dolegliwościach bólowych, polecam

Placówka: Poznań
Rodzaj masażu: masaż tajski olejkami aromatycznymi

Bardzo dobrze spędzona godzina, masaż godny polecenia. Jedyny minus za to, że nie do końca można się wyciszyć, ponieważ przeszkadzają odgłosy dochodzące z zewnątrz lokalu.

Placówka: Poznań
Rodzaj masażu: Tajski olejami aromatycznymi

Cudowny masaż! Doznania jak w niebie.

Placówka: poznań
Rodzaj masażu: masaż stóp i tradycyjny ciała

bardzo dobrze spędzona godzina:) zarówno masaż stóp jak i tradycyjny masaż całego ciała są godne polecenia i warte ponownych wizyt, a na do widzenia zawsze pyszna herbata:)

Placówka: Krakow
Rodzaj masażu: Masaż olejkami aromatycznymi

Massage was just awesome. Tai is very nice person and did her work well, I felt completely relaxed.Also thanks for the warm and delicious tea.

Placówka: Thai smile Poznan
Rodzaj masażu: Masaz stop

Relaks, profesjonalizm i czystosc salonu na najwyzszym poziomie. Lubie tu wracac.

Placówka: poznan
Rodzaj masażu: klasyczny

cudowne odprężenie i relaks

Placówka: Poznań
Rodzaj masażu: Tajski olejami aromatycznymi

Przyznam, że nie spodziewałam się tak profesjonalnej obsługi oraz przede wszystkim bardzo profesjonalnego podejścia do klienta. A sam masaż....relwelacja, na pewno nie poprzestane na tej jednej wizycie 🙂

Placówka: Kraków
Rodzaj masażu: Tradycyjny masaż tajski

Bardzo klimatyczne miejsce. W środku od razu zapomina się o tym, co na zewnątrz. Sam masaż - super!

Page 1 of 6:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

 

Opinie klientów na temat masażu tajskiego w Thai Smile możecie również poznać na poniższych portalach społecznościowych.

Opinie klientów o Thai Smile na TripAdvisor.pl Opinie klientów o Thai Smile na Opinie klientów o Thai Smile na Opinie klientów o Thai Smile na Opinie klientów o Thai Smile na Holiday Check Thai Smile - Tradycyjny Masaż Tajski Poznań

Share Button

Comments are closed