Kupon zniżkowy

Imienny kupon zniżkowy wartości 50 zł

ZapiszThai Smile - Kupon zniżkowy się do newslettera i otrzymaj jednorazowy imienny kupon zniżkowy uprawniający do zniżki w wysokości 50 zł do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy w salonie masażu tajskiego Thai Smile.

Zapoznaj się z regulaminem kuponu zniżkowego i wypełnij niżej umieszczony formularz podając własne dane osobowe. Subskrypcję należy potwierdzić poprzez kliknięcie w link aktywacyjny, który zostanie przesłany w ciągu kilku minut, na podany adres e-mail.

Po potwierdzeniu subskrypcji i poprawnej weryfikacji kupon zostanie przekazany na podany adres e-mail  w ciągu 2 dni roboczych w dniach od poniedziałku do piątku.

W przypadku nieotrzymania linku aktywacyjnego lub kuponu prosimy o kontakt mailowy kontakt@thai-smie.pl.

 

Regulamin kuponu wartości 50 zł

1. Kupon zniżkowy jest kuponem imiennym i nie może być przekazany osobie trzeciej.

2. Zapisując się do newslettera należy podać własne dane osobowe a nie osoby trzeciej. W przypadku zapisania własnego adresu e-mail podając dane osobowe osoby trzeciej Thai Smile ma prawo odmówić przygotowania i przesłania kuponu zniżkowego.

3. Kupon zniżkowy zostanie przygotowany i przesłany na Państwa adres mailowy w ciągu 2 dni roboczych w dniach od poniedziałku do piątku. W przypadku podania niepełnych danych osobowych, czas przygotowania i przesłania kuponu ulegnie wydłużeniu.

4. Jedna osoba może wykorzystać maksymalnie jeden kupon wygenerowany poprzez stronę internetową http://thai-smile.pl/.

5. Kupon upoważnia do zniżki 50 zł na dowolnie wybrany, godzinny masaż dostępny w ofercie salonu masażu Thai Smile z wyjątkiem tajskiego masażu stóp.

6. W trakcie rezerwacji terminu masażu Klient zobowiązany jest do podania numeru kuponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji do 24 godzin przed masażem, kupon zniżkowy zostanie uznany za zrealizowany.

7. Oferta kierowana TYLKO do obywateli Polski.  W trakcie dokonywania płatności należy okazać dowód osobisty potwierdzający podaną przez Państwa datę urodzenia oraz przekazać wydrukowany kupon zniżkowy pracownikowi recepcji.

8. W przypadku niezgodności danych osobowych z dowodu osobistego z danymi na kuponie, zniżka nie zostanie uwzględniona.

9. Kupon zniżkowy nie podlega wymianie na gotówkę i nie łączy się z innymi promocjami.

10. Kuponu zniżkowego nie można zrealizować w trakcie płatności za zaproszenia czy bony podarunkowe.

11. Kupon należy zrealizować w ciągu 3 miesięcy od daty jego otrzymania.

12. W przypadku nieotrzymania linku aktywacyjnego lub kuponu prosimy o kontakt mailowy kontakt@thai-smie.pl.

13. W przypadku naruszenia któregokolwiek punktu regulaminu Thai Smile ma prawo odmówić przygotowania kuponu, jak  i jego realizacji w trakcie płatności.

14. Zapisując się do Newslettera należy podać prywatny adres mailowy. W przypadku podania adresu mailowego wykorzystywanego przez firmę (np. kontakt@nazwafirmy.pl, biuro@nazwafirmy.pl, nazwafirmy@gmail.com itp.), kupon zniżkowy nie przysługuje. // Punkt regulaminu dodany 4 grudnia 2017.

15. Korzystając z kuponu obowiązuje płatność wyłącznie gotówką lub przedpłata przelewem. // Punkt regulaminu dodany 20 czerwca 2018.

 

 

Formularz zapisu do newslettera Thai Smile


Wybierz placówkęShare Button

Comments are closed