Kupon zniżkowy

Imienny kupon zniżkowy wartości 50 zł

Skorzystałeś z masażu Thai Smile? ZapiszThai Smile - Kupon zniżkowy się do newslettera i otrzymaj jednorazowy imienny kupon zniżkowy uprawniający do zniżki w wysokości 50 zł do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy w salonie masażu tajskiego Thai Smile. Kupon można wykorzystać nie wcześniej niż na drugiej wizycie zarejestrowanej na własne dane kontaktowe. Jednak nie później niż 6 miesięcy od ostatniej wizyty.

Zapoznaj się z regulaminem kuponu zniżkowego i wypełnij niżej umieszczony formularz podając własne dane osobowe. Subskrypcję należy potwierdzić poprzez kliknięcie w link aktywacyjny, który zostanie przesłany w ciągu kilku minut, na podany adres e-mail.

Po potwierdzeniu subskrypcji i poprawnej weryfikacji kupon zostanie przekazany na podany adres e-mail  w ciągu 2 dni roboczych w dniach od poniedziałku do piątku.

W przypadku nieotrzymania linku aktywacyjnego lub kuponu prosimy o kontakt mailowy kupony@thai-smile.pl.

Regulamin kuponu wartości 50 zł

 1. Kupon przyznawany jest jednorazowo przy zapisaniu się do newslettera.
 2. Kupon zniżkowy jest kuponem imiennym i nie może być przekazany osobie trzeciej. Tym samym kupon można zrealizować podczas płatności za osobiste skorzystanie z usługi, a nie osoby trzeciej.
 3. Zapisując się do newslettera należy podać własne dane osobowe a nie osoby trzeciej.
 4. Kupon zniżkowy zostanie przygotowany i przesłany na wskazany adres mailowy w ciągu 2 dni roboczych w dniach od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem świąt. W przypadku podania niepełnych danych osobowych, czas przygotowania i przesłania kuponu ulegnie wydłużeniu.
 5. Jeden Klient może wykorzystać maksymalnie jeden kupon wygenerowany poprzez stronę internetową http://thai-smile.pl/.
 6. Kupon upoważnia do zniżki 50 zł na dowolnie wybrany, godzinny masaż dostępny w ofercie salonu masażu Thai Smile z wyjątkiem tajskiego masażu stóp.
 7. Kupon można wykorzystać nie wcześniej niż na drugiej wizycie zarejestrowanej na własne dane kontaktowe. Jednak nie później niż 6 miesięcy od ostatniej wizyty.
 8. W trakcie rezerwacji terminu masażu Klient zobowiązany jest do podania numeru kuponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji do 24 godzin przed masażem, kupon zniżkowy zostanie uznany za zrealizowany.
 9. Oferta kierowana wyłącznie do obywateli Polski.
 10. Klient zobowiązany jest do samodzielnego wydrukowania kuponu i przekazania go pracownikowi recepcji wraz z okazaniem dowodu osobistego potwierdzającego dane Klienta.
 11. W przypadku niezgodności danych osobowych z dowodu osobistego z danymi na kuponie, zniżka nie zostanie uwzględniona.
 12. Kupon zniżkowy nie podlega wymianie na gotówkę i nie łączy się z innymi promocjami.
 13. Kuponu zniżkowego nie można zrealizować w trakcie płatności za zaproszenia czy bony podarunkowe.
 14. Kupon należy zrealizować w ciągu 3 miesięcy od daty jego otrzymania zgodnie z terminem ważności.
 15. Zapisując się do newslettera należy podać prywatny adres mailowy. W przypadku podania adresu mailowego wykorzystywanego przez firmę (np. kontakt@nazwafirmy.pl, biuro@nazwafirmy.pl, nazwafirmy@gmail.com itp.) kupon zniżkowy nie przysługuje.
 16. Korzystając z kuponu obowiązuje płatność wyłącznie gotówką lub przedpłata przelewem.
 17. W przypadku naruszenia któregokolwiek punktu regulaminu Thai Smile ma prawo odmówić przygotowania kuponu, jak i jego realizacji w trakcie płatności.
 18. Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych zgromadzonych w trakcie zapisu do newslettera znajdują się w Klauzuli Informacyjnej – Newsletter.

W przypadku nieotrzymania linku aktywacyjnego lub kuponu prosimy o kontakt mailowy kupony@thai-smile.pl.

 

Formularz zapisu do newslettera Thai Smile

Szanowni Klienci!

Jeżeli dokonywali Państwo zapisu do newslettera w dniach 20.01 – 17.02.2020 przy użyciu telefonu komórkowego i nie otrzymali Państwo wiadomości z linkiem aktywującym, to prosimy o ponowne zapisanie się. W wymienionych dniach formularz zapisu nie wyświetlał się poprawnie w telefonach i nie wysyłał zgłoszeń. Za utrudnienia przepraszamy.

 


Wybierz JEDNĄ placówkę


Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w Klauzuli Informacyjnej - Newsletter

W przypadku nieotrzymania linku aktywacyjnego lub kuponu prosimy o kontakt mailowy kupony@thai-smile.pl.

Share Button

Comments are closed